Tas varētu būt Samsung plānāks un platāks Galaxy Z Fold 6

Tiek baumots, ka šogad Samsung salokāmo viedtālruņu dizains tiks pārveidots. Nozares speciālisti apgalvo, ka Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 būs lielāki un plašāki displeji. Nesen publicētais Samsung patents, iespējams, atklāja, kā izskatīsies jaunais Fold.

Samsung patents parāda plašāku grāmatu tipa salokāmu viedtālruni

Samsung ražo salokāmus viedtālruņus kopš 2019. gada. Pēdējo piecu paaudžu laikā ierīces ir ievērojami attīstījušās dizaina un funkcionalitātes ziņā. Tomēr uzņēmumam vēl nav jārisina viena no lielākajām sūdzībām saistībā ar Fold sērijas salokāmo ierīču dizainu. Vāka displejs ir pārāk augsts un nejūtas kā standarta viedtālrunis.

Lai gan Galaxy Z Fold 5 ir platāks nekā iepriekšējie modeļi, tā vāciņa displeja malu attiecība joprojām ir 23,1:9. Tas ir daudz garāks par parastajiem bāra tipa viedtālruņiem. Piemēram, Galaxy S24 Ultra malu attiecība ir 19,5:9. Salokāmo ierīču entuziasti un Samsung fani ir aicinājuši uzņēmumu to izpētīt. Tas varētu beidzot klausīties šogad ar Galaxy Z Fold 6.

Pigtou pamanīja, ka Amerikas Savienoto Valstu Patentu un preču zīmju birojs (USPTO) nesen publicēja Samsung patenta pieteikumu salokāma viedtālruņa dizainam. Pavaddokumentos ir patentētā dizaina skices. Izdevums sadarbojās ar informācijas nopludinātāju Deividu Kovaļski, aka Xleaks7lai izveidotu konceptuālu ierīci, pamatojoties uz šīm skicēm.

Rezultāti ir attēli, kurus varat aplūkot šajā rakstā augšā un zemāk. Tālrunis ir ievērojami platāks nekā Galaxy Z Fold 5. Tā vāciņa displejam var būt līdzīga malu attiecība kā Galaxy S24 Ultra. Šķiet, ka Samsung arī ir padarījis ierīci plānāku nekā iepriekš. 2023. gada modelis jau salocās, neatstājot nekādu atstarpi. Ar plānāku uzbūvi tas kabatā justos mazāk apjomīgs.

Tas varētu būt Galaxy Z Fold 6

Nav iespējams pārbaudīt, vai mēs šeit aplūkojam Galaxy Z Fold 6 dizainu. Tomēr, kā norādīja izdevums, Samsung agrīnie salokāmie tālruņi izskatās līdzīgi tā patentu skicēm. Pamatojoties uz to, šajā patentā parādītajai ierīcei ir jābūt salokāmai. Klīst arī baumas par to, ka Fold modelis iegūst plašāku formas faktoru.

Savienojot punktus, šajā Samsung patentā redzamais tālrunis varētu būt Galaxy Z Fold 6. Paredzams, ka ierīce nonāks šā gada jūlijā vai augustā kopā ar Galaxy Z Flip 6. Mums vajadzētu saskarties ar vairāk informācijas noplūžu par baumām par duetu. nākamajos mēnešos.

Samsung Galaxy Z Fold 6 dizaina patents 3