Apple Music izlaiž pielāgotu atskaņošanas sarakstu “Replay 2024”.

Spotify hegemonija ir skaidra. Tomēr gadu gaitā lietotāji palielina savu lojalitāti Apple Music. Tiešām ārpus platformu maiņas abi servisi piedāvā līdzīgu saturu, pat ar lielām kampaņām gada beigās, lai apkopotu klausītāko mūziku. Spotify gadījumā tas ir labi zināmais Wrapped, savukārt Apple Music to ir nodēvējis par Replay. Turklāt, Apple Music ir personalizēts atskaņošanas saraksts katram gadam kas katru mēnesi tiek atjaunināts ar visvairāk klausīto mūziku. Un tas ir jaunums: individuālais un personalizētais saraksts Ir pieejams Replay 2024 Apple Music abonentiem.

Replay 2024 — individuāls, personalizēts atskaņošanas saraksts

Atkārtot 2024. gadu Tas ir Apple Music atskaņošanas saraksts individuāli un personalizēti katram mūzikas straumēšanas pakalpojuma lietotājam. Šis ir saraksts ar 100 dziesmas sakārtoti dilstošā secībā pēc dzirdēto reižu skaita. Tādā veidā lietotāja visvairāk klausītās dziesmas atradīsies augstākajās pozīcijās, bet vismazāk klausītās paliks pēdējās pozīcijās.

2024. gada beigās varēsim īsumā apskatiet, kādas ir bijušas klausīšanās tendences negaidot oficiālo Apple Music Replay jeb, citiem vārdiem sakot, Apple Music Iesaiņots. Pirms dažām stundām šis atskaņošanas saraksts tika aktivizēts visiem Apple Music lietotājiem. tomēr Lai Replay 2024 saraksts sāktu darboties, ir jānoklausās noteikta līmeņa minūtes un dziesmas.

Ja esat Apple Music abonents, varat pārbaudīt, vai tas ir pieejams sadaļā “Klausīties tūlīt” lietojumprogrammas izvēlnes apakšdaļā visās versijās neatkarīgi no tā, vai tas ir iOS, iPadOS, macOS vai arī tīmekļa versijā. Tāda ikona kā attēlā, kas atrodas šī raksta sākumā, tiks parādīta vietā, kur pats saraksts vai Parādīsies progresa josla, kas parādīs klausīšanās norisi, kas nepieciešama, lai saraksts tiktu aktivizēts. un jūs varat sākt redzēt visvairāk klausītās dziesmas.