Straumējiet Deck+ no elgato — būtiska uz jūsu rakstāmgalda

Mēs pārbaudījām papildierīci jūsu darbvirsmai neatkarīgi no tā, vai izmantojat Windows vai macOS, kas ievērojami atvieglos jūsu ikdienas darbu. pateicoties tā pielāgojamajām pogām, skārienekrānam un ciparnīcām kas ļauj paātrināt uzdevumu izpildi datora priekšā.

Stream Deck ierīces ir kļuvušas ļoti populāras, aizņemot vairuma straumētāju, YouTube lietotāju un spēlētāju galdus. Tie ir ļoti pārsteidzoši aksesuāri, pateicoties to pogām ar maziem LCD ekrāniem, kas ļauj tiem piešķirt dažādas funkcijas, taču estētika šajās ierīcēs ir kaut kas ļoti aksesuārs, jo tie ir patiešām noderīgi, lai paātrinātu gandrīz jebkura veida uzdevumus, ko veicat priekšā. no sava datora. Tie ir bijuši pie mums jau labu laiku, un tagad ir pievienots Stream Deck Mini ar 6 pogām, Stream Deck MK2 ar 15 pogām un gigantiskais Stream Deck XL ar 32 pogām. jaunais Stream Deck+, kas tikai ar 8 pogām pievieno skārienekrānu un četras skalas, kas paplašina tā iespējas.

Pēc vairākiem gadiem, kad izmantoju oriģinālo Stream Deck, kas ir līdzvērtīgs pašreizējam Stream Deck MK2, es apsvēru iespēju pāriet uz šo jauno “+” modeli ar dažām šaubām, jo ​​tajā ir mazāk pogu (15 oriģinālajam salīdzinājumā ar 8 modelim “+”). bet Skārienekrāns un ciparnīcas ir izrādījušies daudz noderīgākas un daudzpusīgākas par pogām, jo ​​tās spēj pavairot darbības, ko varu veikt. un arī parāda tādas funkcijas kā audio līmeņi vai gaismas intensitāte, tāpēc es nevaru būt apmierinātāks ar izmaiņām.

Stream Deck+

Raksturlielumi

 • Izmēri 140 × 138 × 110 mm
 • Svars 465g
 • 8 pielāgojami LCD taustiņi
 • 4 daudzfunkcionālas 360° spiedpogu skalas (maināmas)
 • Touch LCD panelis 108 × 14 cm
 • USB 2.0 savienojums
 • Komplektā USB-A–USB-C kabelis
 • Fiksēts 45º skata leņķis
 • Saderība: vismaz Windows 10 un macOS 10.15

Šī Stream Deck+ izmērs ir lielāks nekā MK2 modelim, un tajā ir 8 pielāgojamas pogas, kuru izmērs ir nedaudz lielāks nekā pārējiem modeļiem, tas nav nekas nozīmīgs, taču tas ļauj labāk iztēloties pogas, ja tādas ir. Tas ir iespējots. Viņu reakcija ir ļoti laba, nenospiežot tos līdz galam, un atkarībā no jūsu konfigurētās darbības. varat likt tiem rādīt ikonu, kad tie ir aktivizēti, un citu, kad tie nav aktivizēti. Ekrāns, kas atrodas tieši starp pogām un ciparripām, ir pietiekami liels, lai labi parādītu informāciju un varētu to redzēt vienā mirklī. Tam nav milzīgas definīcijas, taču jūs varat perfekti izlasīt tekstu. Ekrāna un pogu spilgtums ir regulējams.

Ciparnīcas, bez šaubām, ir liels jaunums, un tās var pagriezt par 360º un nospiest. Ciparnīcas ir metāla un tās var nomainītPatiesībā elgato piedāvā dažādu krāsu (sudraba, zila, sarkana, zelta…) komplektus, ja vēlaties personalizēt savu Stream Deck+. Ciparnīcām nav griešanās aiztures, tās griežas bezgalīgi, un pagriežot tās pamanāt mīkstus klikšķus, kas ļauj ļoti precīzi pielāgot tādas funkcijas kā apgaismojuma skaļuma, spilgtuma vai temperatūras regulēšana. Kopumā ierīce ir ļoti cieta, tā ir stabila, pateicoties gumijai uz pamatnes, kas neļauj tai slīdēt, nospiežot pogas, un slīpums ir 45 grādi, nav regulējams, kā visiem pašreizējiem Stream Decks. Oriģinālajam modelim varēja regulēt slīpumu, ko es personīgi nekad neizmantoju, jo vienmēr novietoju to tādā pašā leņķī, kādu tagad piedāvā fiksētie modeļi, tāpēc man tas nepavisam nepietrūkst.

Stream Deck+

Savienojums ar datoru tiek izveidots, izmantojot vienu USB-A–USB-C kabeli (iekļauts), kas tiek pievienots Stream Deck+ aizmugurē. Es būtu vēlējies, lai tas būtu USB-C–USB-C kabelis, lai gan varat izmantot adapteri, lai to panāktu. Ļoti labvēlīgs ir tas, ka šis savienojuma kabelis ne tikai kalpo konfigurēšanai un vadībai, bet arī nodrošina tā darbībai nepieciešamo enerģiju, tāpēc no jums ir nepieciešams jebkura veida barošanas avots papildu.

Iestatījums

Ierīces konfigurēšana tiek veikta no lietojumprogramma Stream Deck, ko var lejupielādēt gan operētājsistēmai Windows, gan MacOS no elgato vietnes (saite). Tā ir pilnīgi bezmaksas programmatūra, kas ļauj atraisīt visas šīs ierīces potenciālu ar neskaitāmām iespējām. Sistēma ir tikpat vienkārša kā Stream Deck+ pievienošana datoram un lietojumprogrammas atvēršana, un jūs varat sākt konfigurēt dažādas pogas, LCD paneļa un ciparnīcu darbības. Tā piedāvā arī daudzas pielāgošanas iespējas ar ekrānsaudzētājiem, foniem, ikonām…

Lietojumprogrammai jau ir dažas iepriekš instalētas funkcijas, kas ļauj konfigurēt dažas pašas Stream Deck darbības, piemēram, miega ekrāna aktivizēšanu vai spilgtuma pielāgošanu, vai datora darbības, piemēram, lietojumprogrammu atvēršanu vai vairāku darbību izveidi. ka ar vienkāršu pogu varat veikt vairākus uzdevumus vienlaikus, piemēram, atvērt vairākas lietojumprogrammas vienlaikus. Bet vislabākais ir milzīgā kopiena aiz Stream Deck un daudzu svarīgu zīmolu atbalsts, gan piederumi, gan programmatūra, kas izstrādā lielu skaitu spraudņu, lai pievienotu funkcijas, kas kontrolē to piederumus vai programmas. Tāpēc mums ir spraudņu veikals, lai pievienotu jaunas funkcijas, kas kontrolē mūsu tīmekļa kameras, apgaismojuma sistēmu, skaņas un lietojumprogrammu funkcijas. Philips Hue, OBS, Discord, Microsoft, Twitch, Youtube, Streamlabs, IFTTT un daudz kas cits, kam jāpievieno daudzu neatkarīgu izstrādātāju darbs, lai izveidotu spraudņus citiem produktiem bez oficiāla atbalsta, piemēram, Apple Shortcuts.

Elgato tirgus

¿Ko var paveikt ar visiem šiem spraudņiem? Kā piemēru es sniegšu dažus no tiem, ko esmu instalējis:

 • Varat kontrolēt elgato produktu funkcijas, piemēram, tā apgaismojuma sistēmu, apgaismojuma ieslēgšanu un izslēgšanu, spilgtuma un temperatūras regulēšanu vai mikrofona pastiprinājuma vai straumes izvades skaļuma līmeņa regulēšanu.
 • Ar vairākām darbībām es varu atvērt visas lietojumprogrammas, kuras izmantoju mūsu Podcast apraides tiešraidei (OBS, Hindenburg, Chrome, Wave Link, Safari), ar vienkāršu pogu.
 • Man ir spraudnis Shortcuts, lai palaistu MacOS saīsnes, kas aktivizē dažādas HomeKit vides, mainot dzīvojamās istabas apgaismojumu. OBS ļauj izveidot pogas, lai straumēšanas laikā mainītu ainas.
 • Oficiālais elgato spraudnis parāda mana Mac Studio procesora darba procentuālo daļu reāllaikā
 • Es kontrolēju OBSBOT tīmekļa kameru, lai pielāgotu Tiny 2 tīmekļa kameras tālummaiņu, ieslēgšanu, izslēgšanu un izsekošanu.

Papildus spraudņiem mums ir profili. Profils ir darbību kopa, kas ir instalēta tieši jūsu Stream Deck+, un viss ir konfigurēts, tas ir, viņi ir paveikuši visu darbu jūsu vietā. Tie ir lieli funkciju paneļi, kas ļauj kontrolēt tādu lietojumprogrammu funkcijas kā Final Cut Pro. Tie būs ļoti noderīgi. Tie tiešām ir tikai īsinājumtaustiņi, kas konfigurēti pogā un kuriem tie ir pievienojuši ikonu, taču, ja izmantojat kādu no šīm lietojumprogrammām, tie būs neticami noderīgi, jo tie ietaupīs daudz laika jūsu darbā.

Papildus spraudņiem un profiliem mums ir pieejami citus elementus, ko lejupielādēt un instalēt mūsu Stream Deck+, piemēram, ikonas, skaņas, mūziku un ekrānsaudzētājus. Izmantojot ikonu pakotnes, varat pielāgot ierīces taustiņu izskatu un pilnībā mainīt to izskatu. Protams, jūs varat izveidot savas ikonas, taču pakotnes, kas jau ir pieejamas lejupielādei, ir patiešām labas. Skaņas un mūzika ir gatavas piešķiršanai pogai un atskaņošanai, vienkārši nospiežot. Un ekrānsaudzētāji ir lieliski piemēroti, kad ierīce atrodas miera stāvoklī.

Lietotne Stream Deck

Izmantojot visas šīs iespējas, mēs varam nonākt pie desmitiem pogu, kas ir instalēti mūsu Stream Deck+, tāpēc neliela organizācija ir būtiska. Šim nolūkam mums ir mapes un lapas, kā arī iespēja ierīcē izveidot profilus. Mapes un lapas ļauj mums tās izmantot ļoti līdzīgi tam, kas ir mūsu viedtālrunī. Mums ir vairākas lapas, kurās var būt mapes ar darbībām tajās, tāpēc piekļuve ir sakārtotāka. Lai pārvietotos pa dažādām lapām, skārienpanelī Stream Deck+ ir tikai jāvelk pa kreisi vai pa labi. Visnoderīgākais bez šaubām ir izveidot profilus ar visām darbībām, kuras mēs izmantosim ar lietojumprogrammu, un piešķirt šo profilu tai lietojumprogrammai.. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka, atverot lietotni, automātiski tiek parādītas konkrētā profila darbības, un, mainot lietotni, darbības mainās. Vienkārši fantastiski.

Darbojas

Tas viss, kas redzams videoklipā vai lasīts šajā rakstā, var būt nedaudz sarežģīts, taču patiesībā jums būs nepieciešams ļoti maz, lai saprastu, kā Stream Deck+ darbojas, un saprastu, ka tā piedāvātās iespējas ir milzīgas. Pēc manas pieredzes, jūs sāksiet ar pamatfunkcijām un dažām lapām, bet pamazām pievienosit darbības, profilus, mapes… un beigās izveidosit patiesi iespaidīgu darba rīku. Un tas nav svarīgi, vai neesat straumētājs, neveicat video vai fotoattēlu rediģēšanu vai mūzikas radīšanu.. Acīmredzot tieši šāda veida lietotāji var gūt maksimālu labumu no šādas ierīces, taču, veicot ikdienas darbības ar datoru, jūs no tā varēsit gūt lielu labumu. Un, kā jau teicu iepriekš, milzīgā kopiena, kas ir aiz tā, pastāvīgi izstrādā jaunas funkcijas, kas piedāvā arvien noderīgākus rīkus.

Pārdošana

Elgato Stream Deck +,...

Elgato Stream Deck +,…

Nav nevienas atsauksmes

Viena no lielajām priekšrocībām ir tā viss ir centralizēts elgato lietotņu veikalā, kur ir milzīgs daudzums bezmaksas satura. Tam var pievienot iespēju izveidot savas pogas, nav nepieciešamas datorzināšanas, tikai pacietība un laiks. Un, ja jums nav ne viena, ne otra vai jūs vienkārši vēlaties jaudīgus gatavus rīkus, profili, daži bezmaksas un citi maksas, ir ārkārtīgi noderīgi un ļoti labi pabeigti ar labi izstrādātām ikonām un visu, kas ir gatavs lietošanai. tos uzstādot. Ir svarīgi arī izveidot iestatījumu dublējumkopijas, lai, ja rodas problēma, jums nebūtu jāsāk no nulles.

Stream Deck+

Redaktora viedoklis

Es jau sen esmu iemīlējies savā oriģinālajā straumes klājā, un tagad šis straumes komplekts+ to ievērojami pārspēj. Manas sākotnējās šaubas par mazāku pogu skaitu tika ātri atrisinātas, kad es redzēju, kā skārienekrāns un ciparnīcas paplašina ierīces iespējas un ievērojami uzlabo tās lietojamību. Aparatūras kvalitāte ir fantastiska, un, ja pievienojam lielas lietotāju kopienas darbu, kas piedāvā desmitiem bezmaksas (un maksas) rīku, rezultāts ir ierīce, kas jūs noteikti pārliecinās, ja kādreiz esat domājis par to, kā paātrināt uzdevumu izpildi datorā. Tās oficiālā cena ir 229 eiro, bet jūs varat to iegādāties vietnē Amazon jau tagad par 199 eiro (saite)

Pros

 • Cieta un labi pabeigta konstrukcija
 • Konfigurējamas pogas un skārienekrāns
 • ciparnīcas precīzai regulēšanai
 • Bezgalīgi instalējamie spraudņi

Mīnusi

 • Neregulējams slīpums