Mums ir jaunas HMD interesantā izskata tālruņu noplūdes

Pirms neilga laika mēs saņēmām pirmo ieskatu vienā no tālruņiem, ko HMD plāno laist tirgū. Tas, ko mēs redzējām, bija diezgan standarta izskata vidējas klases ierīce, kas nebija pārāk negaidīta. Tomēr tagad mums ir a jauna noplūde no gaidāmajiem HMD tālruņiemun viens no tiem izskatās ļoti interesants.

Ja nezināt, kopš 2017. gada Somijas uzņēmums HMD Global pārņēma Nokia zīmolu. Uzņēmums ražoja Nokia zīmolu tālruņus, taču tie īsti nevarēja darīt daudz, lai Nokia atkal kļūtu priekšplānā. Pēdējā gada laikā uzņēmums ir strādājis pie atzarošanas un savas pašzīmola tālruņu līnijas ražošanas.

Nesen mēs saņēmām noplūdi, kurā tika parādīts viens no tirgū nonākušajiem tālruņiem. Tomēr mēs nevarējām to labi apskatīt. Mēs redzējām, ka tam būs vismaz divi kameras sensori. Iepriekšējā noplūdē attēlotais modelis bija zilā krāsā.

Mums ir jauna noplūde par gaidāmajiem HMD tālruņiem

Pateicoties nopludinātājam Rolandam Kvantam, mums ir trīs jauni šo potenciālo tālruņu attēli. Tiek demonstrēti vismaz divi modeļi. Pirmajā attēlā redzams, kas izskatās kā sieviete, kas skrien cauri virknei tālruņa komponentu.

No Rolanda Kvanta

Aplūkojot tālruņa šasiju, redzam, ka tam ir diezgan tipiska viedtālruņa forma. Stūri ir nedaudz asāki nekā tas, ko mēs varētu redzēt Galaxy S tālrunī, un sāni ir ļoti plakani.

Mēs saņēmām ieskatu visās tālruņa iekšējās daļās, taču tā nav kaut kāda vāciņa noplūde. Visas sastāvdaļas tiek demonstrētas mākslinieciskiem nolūkiem. Jebkurā gadījumā mēs varam secināt, ka šim tālrunim būs trīs kameras aizmugurē.

Pārējie divi attēli parāda interesantāka izskata ierīci. Ja pirmajā attēlā bija redzams tālrunis ar ļoti plakanām malām, šim tālrunim ir ļoti apaļas malas. Šķiet, ka tas vairāk atgādina modernu Galaxy S tālruni. Kreisā un labā mala ir ļoti noapaļotas, un augšējā mala ir pilnīgi plakana.

Tālruņa aizmugurē mēs redzam, kas izskatās kā divu kameru pakete, kas ir iesaiņota metāla salā.

HMD tālruņa noplūde Rozā
Jauns HMD Leak Green
HMD tālruņa noplūde Rozā
Jauns HMD Leak Green

Tas, kāpēc šis tālrunis ir izstrādāts, izceļas

Ir dažas lietas, kas izceļ šī tālruņa dizainu (2. un 3. renderācijas). Iesācēji, pēc renderēšanas izskata, šķiet, ka šim tālrunim varētu būt metāla korpuss. Tas lielā mērā kontrastē ar metāla un stikla sviestmaizēm, kuras mēs redzam mūsdienās. Tas liek mums aizdomāties, vai HMD mēģina atjaunot šo estētiku. Ja tā notiek, mēs varam aizmirst par bezvadu uzlādi.

Vēl viena lieta, kas jāatzīmē par renderēšanu (tas varētu būt tikai tāpēc, ka tie ir ļoti agrīni renderējumi un nav paredzēti precīzi tālruņu attēlojumiem), ir tas, ka šajā tālrunī mēs neredzam nekādas pogas vai pieslēgvietas. Rozā renderējumā mēs skatāmies uz tālruņa labo pusi, bet zaļajā – uz kreiso pusi. Nevienā no tām nav nevienas pogas.

Tas liek mums aizdomāties, vai HMD patiešām cenšas atšķirties no citiem tālruņiem un laist tirgū viedtālruni bez pogām. Ja tā, tas pierādītu, ka HMD nemēģina klusi saplūst ar visiem citiem vidējas klases viedtālruņu ražotājiem. Ja tas patiešām mēģina izstrādāt tālruni bez portatīvām/bez pogām, tad tas varētu mēģināt vadīt nozari un izveidot sev identitāti. Un mēs visi esam par to!