Paramount+ un Peacock apvienošanās varētu dot Netflix naudu

Saskaņā ar baumām Paramount+ un Peacock risina sarunas par iespējamu apvienošanos. Ja tas notiks, abas viņu bibliotēkas tiks apvienotas. Saskaņā ar jaunu ziņojumu, ja Peacock un Paramount+ apvienotos, viņu bibliotēka dotu Netflix un darbotos par savu naudu

Pašlaik straumēšanas un izklaides industrija atrodas mazliet dīvainā vietā. Pirms gadiem katrs mediju uzņēmums prezentēja savu saturu. Tagad uzņēmumi apvienojas pa kreisi un pa labi un piedāvā straumēšanai apvienotus satura katalogus. Piemēram, HBO Max un Discovery+ apvienoja savu saturu, kamēr Disney+ un Hulu dara to pašu. Arī Amazon iegādājās MGM, tāpēc tā saturs ir pieejams, izmantojot Prime Video. Tas varētu radīt nākotni, kurā visa izklaides industrija ir ļoti racionalizēta, tikai daži pakalpojumi faktiski straumē saturu.

Apvienošanās starp Peacock un Paramount+ varētu dot Netflix naudu

Paramount+ ir virzījies uz augšu video straumēšanas pakalpojumu rindās. Tas piedāvā saturu no Paramount īpašumu kolekcijas, piemēram, Comedy Central, Nickelodeon, BET un citiem. Pēdējā laikā mēs esam sekojuši baumām, ka tas plāno apvienoties ar Peacock, citu ievērojamu straumēšanas pakalpojumu. Abi pakalpojumi ir cīnījušies, lai kļūtu par labāko tirgū, taču šis gods pieder Netflix. Tomēr tas nenozīmē, ka šiem diviem straumēšanas pakalpojumiem nav liela satura.

Saskaņā ar Reelgood, centru, kur reģistrēties un skatīties saturu no vairākiem straumēšanas pakalpojumiem, ja Peacock un Paramount+ apvienotos, satura bibliotēka varētu pārspēt Netflix vienā galvenajā jomā. Šī joma būtu filmās. Pašlaik Netflix ir 4082 filmas; Paramount+ un Peacock kopā veidos 5296 filmas. Ir svarīgi zināt, ka tas ietver Paramount+ ar Showtime.

Tomēr, lai gan tas tā ir, apvienotie straumēšanas pakalpojumi joprojām neatbilst šoviem. Tomēr TV šovu atšķirības ir mazāk būtiskas nekā plaisa filmās. Pakalpojumā Netflix ir 2275 TV pārraides, salīdzinot ar 2075 pārraidēm starp Peacock un Paramount+. Tātad, ja esat liels filmu vērotājs, Peacock un Paramount+ kolekcija varētu būt jums. Tomēr, ja jums vairāk patīk TV šovi, Netflix arī turpmāk būs jūsu tējas tase. Tomēr mums joprojām būs jāgaida, lai redzētu, vai abi straumēšanas pakalpojumi patiešām tiks apvienoti.