Sonos Move 2, pārāk labs, lai būtu pārnēsājams

Sonos atjauno savu augstākās klases portatīvo skaļruni Sonos Move ar jaunu modeli, kas, saglabājot tādas pašas telpas kā oriģinālam, vēlas pārliecināt lielāku lietotāju skaitu, ka Viņiem ir nepieciešams skaļrunis, ko viņi var paņemt līdzi jebkur, neatsakoties no augstākās skaņas kvalitātes..

Sonos likme, kad tā 2019. gadā izlaida Sonos Move, bija ļoti riskanta, jo tā pilnībā mainīja ideju par portatīvo skaļruni, apvienojot izcilu skaņas kvalitāti ar izcilu autonomiju un vairākām savienojamības iespējām, tostarp WiFi un AirPlay, taču apmaiņā jums bija maksāt augstu cenu, kā arī pārvadāt smagu produktu. Gadu gaitā šis augstākās kvalitātes pārnēsājamais skaļrunis ir iekarojis savu vietu tirgū, un tagad ar Sonos Move 2 Uzņēmums vēlas saglabāt šī modeļa būtību, bet uzlabojot tā skaņas kvalitāti un daži dizaina uzlabojumi.

Funkcijas un dizains

 • 241x160x127mm
 • 3 kg
 • 3x D klases pastiprinātāji
 • 1x dubultais tweeter
 • 1x vidējais skaļrunis
 • mikrofonu masīvs
 • WiFi 6 un Bluetooth 5.0 savienojums
 • Saderīgs ar AirPlay 2
 • USB-C (uzlāde un papildu ieeja)
 • 24 stundu autonomija
 • Komplektā uzlādes bāze
 • IP56 (putekļi un šļakatas)

Ar šo izmēru un svaru ir skaidrs, ka Sonos Move 2 nav parasts pārnēsājams skaļrunis. Tā integrētais akumulators ļauj to paņemt līdzi jebkur, un bezvadu savienojums nozīmē, ka varat to izdarīt izveidojiet savienojumu tieši ar internetu, izmantojot WiFi, vai ar jebkuru viedtālruni, izmantojot Bluetooth. Bet tas nav skaļrunis, ko nēsāt līdzi, kamēr pārvietojamies (apšaubāma vajadzība pēc šāda veida skaļruņiem ir cita tēma). Sonos Move 2 ir izstrādāts tā, lai mēs to varētu izmantot jebkur, neuztraucoties par spraudņiem, internetu vai kabeļiem, taču acīmredzot tas nav paredzēts vienmēr nēsāšanai līdzi.

Tās dizains ir praktiski identisks iepriekšējam modelim, lai gan, novietojot tos blakus, tie skaidri atšķiras. Sonos Move 2 ir vairāk noapaļots, taču saglabā perforēto režģi, kas aizņem visu korpusa sānu un priekšpusi, un tas viss ir izgatavots no labas kvalitātes polikarbonāta, piešķirot visam stingrību, kas kopā ar svaru rada ļoti labu sajūtu. Fakts, ka nav nekāda veida tekstila sieta, padara to ļoti vienkāršu, neradot putekļu vai netīrumu magnētu. IP56 sertifikācija ļauj jums būt mierīgam ar skaļruni dārzā vai uz ielas.

Sonos Move 2

Augšpusē mēs atrodam skārienvadības un mikrofona atveres. Šī jaunā Move 2 mantojis no jaunās Era 100 un 300 skārienvirsmas skaļuma regulēšanai, daudz praktiskāk, nekā vairākas reizes jānospiež poga, lai sasniegtu vēlamo skaļumu. Mums ir arī atskaņošanas vadīklas un poga, kas paredzēta virtuālā palīga ieslēgšanai vai izslēgšanai. Gaismas indikators parāda asistenta statusu.

Aizmugurē izceļas lielais rokturis, kas ļauj ērti transportēt šāda svara skaļruni. Tur mums ir arī barošanas poga, kas aktivizē Bluetooth savienojumu un fiziska poga, lai deaktivizētu mikrofonus un līdz ar to arī virtuālo palīgu. Šīs pēdējās pogas dublēšana ir nedaudz dīvaina, taču visneuzticīgākie vienmēr vairāk uzticas fiziskajam slēdzim. Apakšā ir USB-C savienotājs, kuram ir vairākas funkcijas. Pirmais ir skaļruņa uzlāde, bet mēs to varam izmantot arī tālruņa uzlādēšanai, mēs to varam izmantot pat jebkura veida atskaņotāja pievienošanai kā papildu ieeja, lai gan, lai to izdarītu, ir jāiegādājas ligzda uz USB-C adapteris, kas nav iekļauts kastē.

Sonos Move 2

Mēs jau iepriekš minējām, kā mēs varētu uzlādēt Move 2, izmantojot USB-C, taču Sonos ir domājis par skaļruņa uzlādi, izmantojot gredzenveida pamatni. Kā jau teicām iepriekš, šis Move 2 ir paredzēts novietošanai mājās, virs uzlādes gredzena, un paņemt līdzi, kad vēlamies ar mūziku doties uz citu vietu. ar pilnu akumulatoru, lai sniegtu mums izklaidi 24 stundu laikā, ko tas sola. Es nevarēju pārbaudīt, vai tas atbilst šai autonomijai, taču varu jums teikt, ka neatkarīgi no tā, cik stundas jūs to nepārtraukti izmantojat, kādu laiku būs atlikušais akumulators.

Savienojamība, no kuras izvēlēties

Sākotnējais Sonos Move bija pirmais Sonos portatīvais skaļrunis ar Bluetooth — savienojuma režīmu, kas ir pilnīgi saprātīgs, ja runājam par mobilitāti, taču tam ir ierobežojumi kvalitātes ziņā. Kopš tā laika Sonos ir izlaidis vairāk ierīču ar šo savienojumu, un, protams, tas netrūkst Sonos Move 2. Tomēr tas ir “sekundārā” savienojuma veids, Skaļrunis ir paredzēts lietošanai, izmantojot WiFi, vai nu ar tiešu interneta savienojumu, vai caur AirPlay 2 ja jums ir Apple ierīces.

Sonos lietotne

Patiesībā, lai varētu izmantot Bluetooth, vispirms būs jākonfigurē Sonos Move 2 ar Sonos lietojumprogrammu, kurai būs nepieciešams WiFi un interneta savienojums. Ja jūs nekad neesat lietojis šī zīmola skaļruņus, jūs to nezināt, bet eKonfigurācijas process nevar būt vienkāršāks un tiešāks. Jūs pieslēdzat skaļruni, atverat lietojumprogrammu, un tā to atklās, no tā brīža viss process ir lieliski virzīts un tulkots spāņu valodā, tāpēc jums nebūs nekādu problēmu. Izmantojot lietojumprogrammu Sonos vai AirPlay 2, varat izmantot Multiroom ar citiem zīmola skaļruņiem (vai AirPlay 2), varat pat savienot pārī divus Move 2 skaļruņus, lai izveidotu jaudīgu stereo.

Klausīties mūziku varat izmantot lietojumprogrammu Sonos, kas integrē visus jums zināmos mūzikas straumēšanas pakalpojumus (Apple Music, Spotify, Amazon Music utt.). Jūs pat varat apvienot vairākus no tiem un kontrolēt tos visus no lietojumprogrammas. Ar to jūs varat apvienot dažādus Sonos skaļruņus, lai klausītos mūziku visos perfekti sinhronizētos. Ja jums ir Apple ierīces, varat arī nosūtīt mūziku, izmantojot AirPlay, ar priekšrocību, ka papildus iespējai to nosūtīt uz visiem Sonos skaļruņiem, tiks iekļauti arī visi skaļruņi, kas ir saderīgi ar šo Apple pārraides sistēmu, tostarp HomePods. Visbeidzot, izmantojot Bluetooth, Sonos Move 2 darbojas kā jebkurš Bluetooth skaļrunis, jums nav nepieciešams interneta savienojums, tikai viedtālrunis, planšetdators vai dators, kas ar to tiek savienots.

Skaņas kvalitāte

Sonos saka, ka šis jaunais Move 2 uzlabo iepriekšējās paaudzes skaņas kvalitāti un reālistiskāku stereo, un tas nemelo. Tas izklausās labāk nekā oriģinālais Move, tas ir vairāk nekā acīmredzams, un stereo, kas panākts ar vienu skaļruni, ir pamanāmāks nekā ar iepriekšējo modeli, pateicoties divu tweeter izkārtojumam. Tāpat kā oriģinālajā modelī, bass ir diezgan aktuāls, taču šajā jaunajā Move 2 skaņa ir detalizētāka un līdzsvarotāka. Tas nav klasisks pārnēsājams skaļrunis baseina ballītēm, tā skaņas kvalitāte ir augsta, taču neatsakoties no jaudas, kas ļauj baudīt iecienīto mūziku āra ballītēs.

Sonos Move 2

Sonos ir uzlabojis savu Trueplay sistēmu, kas pielāgo skaļruņa skaņu apkārtējai videi. Ja iepriekš jums bija jāveic manuāls process, kas prasīja dažas minūtes, lai pārvietotu savu iPhone pa istabu, tagad tas ir pilnīgi automātisks process, kas tiek atkārtoti kalibrēts katru reizi, kad pārvietojat skaļruni, tāpat kā tas notiek ar HomePod. Ja salīdzinām tā skaņu ar Era 300 no Sonos, kas atrodas tajā pašā cenu diapazonā, kvalitāte nav salīdzināma, taču nevar aizmirst, ka runa ir par dažādiem skaļruņiem dažādiem lietojumiem. Era 300 ir labāks skaļrunis, taču tas nav pārnēsājams, nav tik izturīgs un tajā nav iebūvēta akumulatora. Ja man būtu jāiegādājas viens skaļrunis, lai to vienmēr atstātu vienā un tajā pašā vietā, mana izvēle būtu Era 300. Bet, ja man ir nepieciešams viens skaļrunis, ko vēlos pārvietot pa māju, izmantojiet to noteiktā laikā ārpus tā, bez šaubos, vai es izvēlētos Move 2.

virtuālais palīgs

Papildinājums Sonos skaļruņiem ir iespēja konfigurēt virtuālo palīgu. Sonos piedāvā mums savu, bet tikai angļu valodā, un mums ir arī iespēja pievienot Alexa, Amazon palīgu. Tādā veidā mēs varam kontrolēt mūziku, izmantojot savu balsi, tostarp Amazon Music, Spotify un, protams, Apple Music. Papildus mūzikas vadībai mums ir visas Alexa piedāvātās iespējas, tostarp apgaismojuma mājas automatizācijas vadība un jebkurš Amazon mājas automatizācijas platformai pievienotais aksesuārs.

Sonos Move 2

Neraugoties uz to, ka mikrofonu klausīšanās daudziem ir interesanta funkcija, tas rada neērtības citiem, tāpēc Sonos piedāvā mums iespēju tos deaktivizēt un palikt bez asistenta. Mēs varam ātri deaktivizēt palīgu, pieskaroties skārienpogai skaļruņa augšpusē, kā arī mēs varam pilnībā deaktivizēt mikrofonus, izmantojot fizisku slēdzi atrodas skaļruņa aizmugurē.

Redaktora viedoklis

Sonos uzstāj uz augstākās kvalitātes portatīvo skaļruņu tirgu ar Sonos Move 2. Pateicoties vairāk nekā acīmredzamam skaņas uzlabojumam salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, jaunais Sonos skaļrunis saglabā funkcijas, kas nav raksturīgas pārnēsājamiem skaļruņiem, piemēram, virtuālais asistents vai AirPlay 2, kā arī lietojumprogramma, kas ļauj integrēt visus populārākos mūzikas straumēšanas pakalpojumus. Tas viss iekļauj to neparastā cenu diapazonā pārnēsājamiem skaļruņiem, taču padara to par ideālu skaļruni ikvienam, kas vēlas baudīt izcilu skaņas kvalitāti, ko var paņemt līdzi jebkur. Pieejams vietnē Amazon par 499 € (saite) jebkurā no trim krāsām.