Šī ir jaunā ar Nomad Qi2 saderīgā uzlādes bāze

Mūsu ierīču piederumi ir būtiska ierīces lietderīgās lietošanas laika daļa. Mēs runājam par piederumiem, piemēram, vāciņiem, futrāļiem vai lādētājiem. Pirms dažām dienām mēs runājām ar jums par visiem piederumiem, kurus mēs varētu savienot ar iPhone USB-C, un šodien mēs runājam par Nomad stends Qi2, jaunais Nomad lādētājs, kas ir saderīgs ar Qi2 bezvadu uzlādes protokols. Šis jaunais piederums ļauj izmantot MagSafe uzlādes priekšrocības papildus iOS 17 ainavas režīma baudīšanai.

Nomad Stand Qi2, jaunais Nomad produkts, kas ir saderīgs ar MagSafe

Šis jaunais Nomad stends Qi2 Tā ir uzlādes bāze, kas izgatavota ar metāla šasiju vertikālā stāvoklī, lai garantētu mūsu iPhone uzlādi vertikālā vai horizontālā stāvoklī. Turklāt apdarei ir stikla panelis divos apdarē melns un balts. Turklāt Nomad ir iekļāvis neslīdošu gumijas pamatni, lai pēc uzlādēšanas varētu noturēt iPhone un lai uzlādes pamatne nekustētos.

Šī jaunā uzlādes bāze Ļauj uzlādēt līdz 15 W Qi2 ierīcēm (iPhone 13 un jaunākas versijas ar iOS 17.2). Tas ietver arī iPhone 12, jo tam ir ar Qi saderīgs MagSafe standarts. Atcerieties, ka galvenā atšķirība starp Qi standartu un Qi2 ir uzlādes jauda, ​​pēdējā ir iespējama līdz 15 W, bet Qi ir ierobežota.

Nomad stends Qi2

Nomad Stand Qi2 kastītes iekšpusē ir iekļauta a USB-C uz USB-C uzlādes kabelis lai izveidotu savienojumu ar uzlādes bāzi un nodrošinātu strāvu. Tomēr 20 W strāvas adapteris nav iekļauts komplektā, tāpēc tas ir jāņem vērā. To var iegādāties oficiālajā Nomad vietnē, lai gan pašlaik tas nav pieejams. Cenu līmenī tas nedaudz seko Nomad pēdās: 110 dolāri Jebkurā no divām versijām vienīgā lieta, kas atšķiras, ir krāsa: melns vai balts. Turklāt uzlādes adapteri var iegādāties atsevišķi par 20 USD, lai gan… Kuram gan jau nav mājās USB-C adaptera?