AirPods Max 2 varētu būt jauna vilšanās

The AirPods Max maijā gaida atjauninājumu, piemēram, ūdenitaču baumas, kas pie mums nāk no Āzijas, ir īsta auksta ūdens šļakatas, kad tās norāda, ka šajā atjaunošanā nebūtu iekļauti Apple jaunākie sasniegumi austiņu jomā.

Ja esat viens no tiem, kam (kā man) mājās ir AirPods Max, jūs noteikti būsiet ļoti apmierināti ar skaņas kvalitāti, kompaktumu vai to, cik labi tas iekļaujas Apple ekosistēmā. Tie ir arī lieliski piemēroti, lai klausītos iecienītākās filmas un seriālus savā Mac vai Apple TV. Bet jūs arī būsiet viens no tiem, kas brīnās, kā jūsu AirPods Pro 2, kas ir daudz pieejamāks par Max, piedāvā arvien uzlabotas funkcijas nekā pēdējam. Pēc Apple domām, viss ir izskaidrojams ar AirPods Pro 2 iekļauto H2 mikroshēmu, kas ir jaudīgāka nekā Max H1.. Šī mikroshēma ļauj AirPods Pro 2 izmantot adaptīvo audio, kas pielāgo skaļumu, trokšņu slāpēšanu un apkārtējo režīmu atbilstoši trokšņiem jūsu vidē, kas ir viena no funkcijām, kas man visvairāk patīk šajās austiņās. Atjauninot AirPods Max uz 2. versiju, vajadzētu iekļaut šo mikroshēmu, kas jau ir pusotru gadu veca.

Nu, baumas, kas pie mums nāk no Āzijas, mūs ir atstājušas aukstas, jo tās garantē, ka šogad, pēc vasaras, mums būs jauni AirPods Max 2, bet tas Būtībā tā būs jauna versija pašreizējiem ar USB-C savienotāju, bez vairāk jaunumiem, ko izcelt. Var būt jauna krāsa, bet nav H2 mikroshēmas, nav bezvadu uzlādes… nekā. Tas būtu atjauninājums, kuram būtu maz iespējamo Apple skaidrojumu, es teiktu vairāk nekā nekāds, tāpēc cerēsim, ka šīs baumas nav patiesas un ka kompānijas augstākās klases austiņas ir šīs kategorijas cienīgas savā nākamajā versijā.