Nav divu bez trim: jauns programmaparatūras atjauninājums AirPods Pro 2

Šķiet, ka pēdējos mēnešos Apple ir sastrādājies un koncentrējies uz AirPods programmaparatūru, jo tā ir atjaunināta līdz pat divām reizēm. Kā jau zināms, Big Apple austiņu versijas nepārkāpj, jo ar ieviestajām izmaiņām netiek izdota piezīme, tāpēc pieņemam, ka tās ir kļūdas un to veiktspējas uzlabojumi. Bet kā Nav divu bez trim… Manzana atkal atjaunināja AirPods Pro programmaparatūru, versija ar kodu 6B34, kas ir augstāka par pašreizējo 6B32. Tālāk mēs pastāstīsim, kā pārbaudīt, vai tas jau ir instalēts jūsu austiņās.

AirPods Pro 2 saņem jaunu programmaparatūras versiju

Tāpat kā Apple nepiedāvā piezīmes par AirPods programmaparatūras atjauninājumu uzlabojumiem, tas arī nesniedz norādījumus par to, kā veikt piespiedu atjaunināšanu. Proti, Mums nav droša veida, kā nodrošināt, lai mūsu AirPods būtu jaunākajā versijā.

Pirms dažām stundām sāka darboties Apple AirPods Pro 2 programmaparatūras versija 6B34 ar Lightning un USB-C korpusu. Oficiālajā vietnē ir īsi komentēts, ka šī versija atrisina kļūdas un uzlabo veiktspēju, kas ir zināms arī no lietojumprogrammas versijas piezīmēm App Store, nelieliem atjauninājumiem vai gadījumiem, kad nav vēlmes pateikt, kas ir iekļauts jaunajā versijā.

Mēs zinām, ka versija 6B32 pirms versijas 6B34 uzlaboja un pilnveidoja adaptīvo audio, kas tika ieviests ar AirPods Pro 2 operētājsistēmā iOS 17. Ļoti iespējams, ka šis atjauninājums ir cieši saistīts ar iepriekšējo, mēs to pārbaudīsim pēc pāris nedēļām.

AirPods Pro un to spilventiņi

Kāda programmaparatūras versija ir manām austiņām?

Lai pārbaudītu, kāda programmaparatūras versija ir jūsu AirPods, vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Savienojiet savus AirPods ar jebkuru iOS vai iPadOS ierīci
  2. Atveriet lietotni Iestatījumi
  3. Atveriet sadaļu Vispārīgi > Par > AirPods‌‌‌‌
  4. Pārbaudiet numurs blakus “Aparātprogrammatūras versija”