Apple Vision Pro 3499 USD tagad ir pieejams priekšpasūtīšanai pirms 2. februāra palaišanas

Apple dārgo Vision Pro austiņu priekšpasūtījumi sākās ceturtdien pirms to izlaišanas ASV 2. februārī. Virtuālās realitātes austiņu cena ir no 3499 USD, un pircējiem ir arī iespēja maksāt 12 mēnešu daļās.

Tagad ir atvērti Apple augstākās klases Vision Pro austiņu priekšpasūtījumi, kuru izlaišana ASV notiks 2. februārī. Pircēji var izvēlēties maksāt 12 ikmēneša maksājumos.

Apple pirmo reizi prezentēja Vision Pro savā Vispasaules izstrādātāju konferencē (WWDC) 2023. gada jūnijā. Vision Pro iezīmē Apple pirmo iebrukumu jaunā produktu kategorijā kopš Apple Watch 2015. gadā. Aprakstīts kā Apple pirmais telpiskais dators, tas nemanāmi apvieno digitālo. saturs ar fizisko pasauli, uzsverot saistītu un pašreizējo lietotāja pieredzi.

Vision Pro pamatā ir visionOS, pasaules inaugurācijas telpiskā operētājsistēma, kas ļauj lietotājiem taustāmā veidā mijiedarboties ar digitālo saturu savā fiziskajā telpā. Austiņām ir pilnībā trīsdimensiju lietotāja interfeiss, kas ietver dabiskas ievades iespējas, piemēram, acis, rokas un balsi. Šī novatoriskā sistēma nojauc robežas starp digitālo un fizisko jomu, piedāvājot ieskaujošu un interaktīvu tikšanos.

Jo īpaši Wall Street paredz, ka Vision Pro sākotnēji neatbilst citu Apple produktu pārdošanas apjomiem. Analītiķi, piemēram, Morgan Stanley Eriks Vurings, teica ilgtermiņa potenciālu, nevis tūlītējus panākumus 2024. gadā. UBS Deivids Vogs lēš, ka potenciālie ieņēmumi 2024. gadā būs aptuveni 1,4 miljardi USD, ja Apple piegādās aptuveni 400 000 vienību.

“Mēs uzskatām, ka panākumi ar Vision Pro ir mazāk saistīti ar 2024. gadu, bet vairāk par tā ilgtermiņa potenciālu,” Vudrings teica decembrī adresētajā piezīmē investoriem.

Pamatmodelis Vision Pro, sākot no 3499 USD, ietver 256 GB krātuvi un M2 mikroshēmu, kas atrodama dažos Mac datoros. Apple piedāvā arī 512 GB modeli par 3699 USD un 1 TB versiju par 3899 USD. Nodrošinot “telpiskās skaitļošanas” pieredzi, austiņas var darboties kā virtuālās realitātes displejs tādām darbībām kā filmu skatīšanās vai ļaut lietotājiem piespraust dažādas lietotnes un ekrānus, vienlaikus apzinoties savu apkārtni.

Tiem, kurus interesē, Apple priekšpasūtīšanas vietne iesaka izmantot iPhone vai iPad ar Face ID, lai noteiktu vispiemērotāko izmēru. Turklāt ir pieejams 12 mēnešu finansēšanas plāns ar 3499 $ modelim, kas maksā 291,58 $ mēnesī. Recepšu lēcu ieliktņus var iegādāties atsevišķi par 149 USD.

Tomēr ar sākuma cenu 3499 USD, produkta izmaksas var ierobežot tā pievilcību salīdzinoši nelielai cilvēku daļai, proti, dedzīgiem videospēļu entuziastiem un pārtikušiem tehnoloģiju entuziastiem.

Vision Pro ir arī potenciāls pievienoties uzņēmuma leģendāro inovāciju rindām, lai gan Apple ne vienmēr ir bijis pirmais, kas iesaistījies konkrētā ierīču kategorijā.

Apple revolucionāro produktu vēsture aizsākās laikā, kad Stīvs Džobss 1984. gadā ieviesa pirmo Mac datoru, kam sekoja tādi pavērsieni kā iPod 2001. gadā, iPhone 2007. gadā, iPad 2010. gadā, Apple Watch 2014. gadā un AirPods 2016. gadā.