2023. gadā viņa nopelnīja vairāk nekā vienu miljonu dolāru, jautājot cilvēkiem uz ielas par viņu algām

Iepazīstieties ar Hannu Viljamsu, 27 gadus veco izpilddirektori un uzņēmuma Salary Transparent Street līdzdibinātāju, kas atrodas Aleksandrijā, Virdžīnijā. Koncentrējoties uz algu pārskatāmības problēmu, Hanna sāka šo projektu 2022. gada aprīlī pēc tam, kad atklāja, ka viņai ir nepietiekami atalgots.

Darbojoties ar misiju veicināt atalgojuma pārredzamību, īpaši sievietēm, minoritātēm, personām ar invaliditāti un LGBTQ+ kopienai, Salary Transparent Street iziet ielās ar videogrāfa Džeimsa Danielsa atbalstu, kurš ir arī Hannas vīrs.

Intervijās, jautājot cilvēkiem par viņu amata nosaukumiem un algām, viņi cenšas normalizēt sarunas par atalgojumu un naudu. Šīs saistošās ielu intervijas tiek kopīgotas sociālo mediju platformās, piemēram, YouTube, TikTok un Instagram.

Kustība guva ātrus panākumus, un pirmais videoklips, kas tika publicēts aprīlī, piesaistīja vairāk nekā 2 miljonu cilvēku uzmanību dažādās platformās, tostarp 5,5 miljoni skatījumu TikTok. Hanna uzskata, ka jaunākās paaudzes, īpaši Millennials un Gen Z, piesaista algu pārredzamību, jo tās ir nogurušas no tradicionālā domāšanas veida.

Hanna, Džordžtaunas universitātes absolvente, tikai trīs gadu laikā pārgāja no telemārketinga darba, nopelnot 40 000 USD, uz vecākās datu analītiķes amatu ar 115 000 USD algu.

“Es domāju, ka mums vienkārši vēl nav izskalotas smadzenes,” Viljamss saka par to, kāpēc jaunākās paaudzes interesējas par algu pārredzamību. “Mūsu paaudze, Millennials un Gen Z, manuprāt, mēs esam noguruši. Mēs esam noguruši no domāšanas veida “tā kļūst labāk”. … Kad jūs esat tajā pusē, kas tiek izmantots atkal un atkal, jums no tā kļūst slikti.”

Neapmierināta ar algu necaurredzamību, viņa izdomāja ideju par caurspīdīgo algu ielu, lai padarītu algas redzamākas un taisnīgākas. Tieši šajā transformācijas periodā sāka veidoties ideja par Salary Transparent Street, kas galu galā lika viņai atstāt savu tradicionālo dienas darbu.

“Man šķita, ka man ir ļoti apnicis šis viss arguments, ka jāprasa diapazons un jādodas uz priekšu un atpakaļ ar personāla atlases speciālistiem — piemēram, algām vajadzētu būt pārredzamām,” viņa saka. “Tas ir tikai godīgi. Un man radās traka doma iziet uz ielas un pajautāt cilvēkiem.

Kopš tās izlaišanas “Salary Transparent Street” ir iekļauta BBC News, BusinessInsider, CNBC, Today’s Show un vietējos plašsaziņas līdzekļos. Pēdējā gada laikā Hanna ir intervējusi vairāk nekā 5000 cilvēku, kuri dalījās savās algās, sniedzot ieguldījumu datubāzē Alga Transparent Street.

Nesenajā YouTube videoklipā Hanna atklāja, ka viņas uzņēmums guvis ieņēmumus 1 043 740 ASV dolāru apmērā. Kopā ar viņas vīru Džeimsu Danielu viņi apspriež dažādus uzņēmuma aspektus, tostarp izdevumus, sociālo mediju monetizāciju, ienākumu plūsmas, izmantojot zīmolu partnerības, ieņēmumus no reklāmām un daudz ko citu. Apskatiet videoklipu, lai iegūtu ieskatu Salary Transparent Street ceļojumā.