YouTube izveidos īpašu lietotni Apple Vision Pro

Pagājušajā piektdienā ASV oficiāli tika prezentētas Apple jauktās realitātes brilles Apple Vision Pro. Viens no visvairāk komentētajiem trūkumiem, bez šaubām, ir dažu svarīgu lietojumprogrammu neesamība globāli izmantotajiem pakalpojumiem, piemēram, Spotify, Netflix vai YouTube. Taču, redzot, kāda ir bijusi pirmā saskarsme ar brillēm, kā arī to popularitāte, YouTube ir mainījis savas domas un strādās ar īpašu Apple Vision Pro lietojumprogrammu.

Mums būs YouTube lietotne Apple Vision Pro

Kamēr Netflix pastāvīgi raud, ka Apple Vision Pro nav iekļauts tā ceļvedī, Youtube ir mainījis savas domas un nesenā intervijā The Verge viņi apstiprināja, ka būs programma Vision Pro. Faktiski Džesika Gibija apgalvoja, ka:

Mēs priecājamies redzēt Vision Pro palaišanu un atbalstām to, nodrošinot YouTube lietotājiem lielisku pieredzi pārlūkprogrammā Safari. Pašlaik mums nav konkrētu plānu, ar ko dalīties, taču varam apstiprināt, ka mūsu ceļvedī ir Apple Vision Pro lietotne.

Šī iejaukšanās mēģina aizsargāt jūsu attēlu, izmantojot ir garantējuši Youtube izmantošanu pārlūkprogrammā Safari lai lietotāji saglabātu pakalpojumu pieredzi. Un no otras puses, mainiet savas domas par Vision Pro popularitāti kas liek viņiem mainīt savas domas un apsvērt iespēju izveidot savu lietojumprogrammu. Tas ir kaut kas tāds, ko pamazām darīs visi uzņēmumi ne tikai tāpēc, ka ir lietderīgi izmantot lietotnes dažādās vidēs, bet arī tāpēc, ka viņu konkurentiem jau ir šīs pielāgotās lietojumprogrammas, piemēram, Disney+, Discovery vai HBO Max.

Tas, ko mēs joprojām nezinām, un intervijā nav sniegts neviens pavediens, ir Kad šī lietotne ieradīsies un vai tā atbalstīs 3D saturu? no YouTube. Tas ir svarīgi, jo YouTube daudzus gadus vienmēr ir nedaudz atpalicis platformas attīstībā Apple vidē. Turklāt pašlaik ir dažas lietotnes, kas ļauj skatīties YouTube videoklipus, izmantojot Vision Pro, taču tās nav saderīgas ar šo 3D saturu. Redzēsim, ko mūs sagaida nākotne.