Pirmās Apple Vision Pro vienības veikalos nonāks janvāra beigās

Atpakaļskaitīšana līdz 2024. gada atnākšanai ir sākusies, un līdz ar to arī hronometrs pirmās Apple Vision Pro vienības Apple veikalos. Jaunā un novatoriskā Big Apple produkta, virtuālās realitātes brilles, mērķis ir likt pamatus jaunai ekosistēmai, kuras pamatā ir visionOS un kas lietotājiem ļaus iegremdēties jaunā veidā konsultēties un patērēt saturu. Apple apstiprināja, ka pirmās vienības tiks pārdotas janvāra sākumā un Ming Chi-Kuo ir apliecinājis, ka pirmās vienības tiks nosūtītas janvāra sākumā un nonāks veikalos janvāra beigās.

Atpakaļskaitīšana līdz pirmajām 500 000 Apple Vision Pro vienībām

Analītiķis Ming Chi-Kuo izvēlējās Ziemassvētku vakara nakti, lai publicētu jaunu informāciju par Apple Vision Pro ienākšanu veikalos Amerikas Savienotajās Valstīs. Atcerieties, ka šī jaunā Apple ierīce Tas būs pieejams tikai ASV šajā pirmajā posmā pirms globālās palaišanas. Tas viss ir atkarīgs no tā, kā notiek pārdošana, kā tā darbojas un vai ir iespējama produkta globāla paplašināšana.

Apple Vision Pro

Pēc Kuo teiktā, Apple Vision Pro Tie ir 2024. gada svarīgākais produkts tāpēc viņiem tiks veltīts liels darbs. Viņš arī paskaidroja, ka pašlaik tie tiek ražoti masveidā apmēram 500 000 vienību, kas būs pirmā lielā 2024. gada partija, un šķiet, ka tā ir unikāla. Un no otras puses, Šo pirmo vienību sūtījums veikalus sasniegs 2024. gada pirmajā nedēļā.

Tas to apturēs janvāra pēdējā nedēļā vai februāra pirmajā nedēļā Apple varētu oficiāli laist klajā virtuālās realitātes brilles. Pēc Kuo domām, ja lietotāju reakcija būs labāka, nekā gaidīts, tas būs skaidrs ieguvums Apple investoriem, kuri redzēs, ka vienprātība par Apple Vision Pro ir reāla un akciju cena pieaugs.