Apple strādā pie atjaunotā Beats Solo 4 saskaņā ar iOS 17.4

iOS versijas vienmēr norāda uz to, pie kā Apple strādā — gan ar jaunām funkcijām, gan jauniem produktiem. Šoreiz unIOS 17.4 Release Candidate kods slēpj informāciju par Beats Solo 4 pie kuriem Apple strādātu, lai tos laistu tirgū ļoti drīz.

No MacRumors kopā ar Āronu Perisu nāk informācija, kas ir atrodama iOS 17.4 jaunākās versijas kodā. Šajā spēlē būtu parādījušās jaunas atsauces par Beats Solo 4, tostarp attēli Tās palaišana varētu būt tuvāk, nekā mēs domājam.

Beats Solo 4 izskatīsies ļoti līdzīgs Beats Solo 3 taču tiem ir dažas detaļas, kas saskanētu ar Beats Studio Pro. Tā būtu telpiskā audio atbalsts saskaņā ar iOS 17.4 kodu, taču šobrīd nav atrastas nekādas atsauces uz citām funkcijām, tāpēc mēs nezinām, kādas citas specifikācijas no tām varam sagaidīt. Tomēr mēs varam sagaidīt dažas no izmaiņām, kas tika veiktas Studio Pro pagājušajā gadā, piemēram, uzlabota skaņas kvalitāte un pielāgotā telpiskā audio atbalsts. Kas attiecas uz dizainu, failā parādās trīs dažādas krāsas: melna, rozā un zila.

Tas notika 2016. gadā, kad Apple atjaunoja un laida klajā Beats Solo 3 un, lai gan viņi ir laiduši klajā jaunas krāsas, Apple nekam nav pieskāries savās austiņās. The Beats Solo 4 būs pirmais nozīmīgais to atjauninājums astoņu gadu laikā.