Galaxy Z Fold 6 arī iegūst savu pirmo normatīvo sertifikātu

Dažas dienas atpakaļ Samsung ieguva Galaxy Z Flip 6 akumulatoru normatīvo sertifikātu. Partijai ir pievienojies arī nākamās paaudzes Folds. Korejas sertifikācijas aģentūra Safety Korea nesen sertificēja vienu no Galaxy Z Fold 6 akumulatoriem. Tās tīmekļa vietnē publicētajā fotoattēlā tika atklāta vilkšanas cilne, kas ļauj ērti izņemt akumulatoru.

Galaxy Z Fold 6 akumulators ir sertificēts ar vilkšanas cilni

Samsung parasti sāk vākt normatīvo aktu apstiprinājumus galvenajām sastāvdaļām savām gaidāmajām ierīcēm dažus mēnešus pirms palaišanas. Paredzams, ka Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 debitēs jūlija beigās vai augusta sākumā, tāpēc ir pienācis laiks uzņēmumam uzsākt šo ceļojumu. Kā gaidīts, tā ir sākusi vākt sertifikātus salokāmajam duetam.

Drošības Koreja sertificējusi Galaxy Z Fold 6 akumulatoru ar modeļa numuru EB-BF957ABY L (ierīcei ir modeļa numurs SM-F956). Šķiet, ka tā ir mazākā no divām baterijām, kas nonāks salokāmā, lai gan mēs nevaram apstiprināt, kamēr neredzam otru ierīci. Sertifikācija neatklāj akumulatora ietilpību, savukārt pievienotais attēls ir pārāk izplūdis, lai atklātu tā mAh reitingu.

Tomēr mēs varam redzēt pārvilkšanas cilni, tāpēc akumulatora noņemšanai būs nepieciešams mazāk spēka. Lai gan šī nav jauna koncepcija, Samsung to pieņēma salīdzinoši lēni. Uzņēmums ir vainīgs akumulatoru piestiprināšanā ar lielu daudzumu līmvielas, padarot nomaiņu grūtāku. Par laimi, tā vairs to nedara. Tas labi iekļaujas Korejas uzņēmuma Galaxy ierīču pašlabošanas programmā.

Mēs ceram, ka nākamajos mēnešos Galaxy Z Fold 6 redzēsim vairāk noplūžu, baumu un sertifikācijas sarakstu. Jau klīst baumas, ka Samsung to aprīkos ar 200MP primāro kameru, tādu pašu kā Galaxy S24 Ultra. Tomēr šis kameras jauninājums var bloķēt ceļu lielākam akumulatoram. Jaunajam Fold var būt nemainīgs 4400 mAh akumulators (divu vienību apvienotā ietilpība).

Flip modelis varētu iegūt lielāku akumulatoru

Galaxy Z Flip 6 baterijas nesen sertificēja Indijas BIS (Indijas standartu birojs) ar modeļa numuriem. EB-BF742ABE un EB-BF742ABY (ierīcei ir modeļa numurs SM-F741). Lai gan saraksts neatklāja vairāk informācijas, noplūdes liecina par tālruņa kopējo nominālo akumulatora ietilpību 3887 mAh. Tā tipiskā jauda varētu būt 4000 mAh. Flip 5 nominālā akumulatora ietilpība ir 3591 mAh un tipiskā ietilpība 3700 mAh.