Jauna noplūde parāda, cik jauki izskatīsies Motorola Razr+2024

2023. gada Motorola Razr+ (dažos tirgos Razr 40 Ultra) bija viens no interesantākajiem salokāmajiem tālruņiem tirgū, un tas nodrošināja milzīgu ārējo displeju un stabilu kopējo pieredzi. Mēs visi ar nepacietību gaidām, ko uzņēmums piedāvās tālāk. Pateicoties lielajai noplūdei, mēs zinām, kā varētu izskatīties Motorola Razr 2024.

Jūs noteikti vēlēsities šo informāciju uztvert piesardzīgi, jo tā ir ļoti agrīna informācija. Mēs saskaramies ar noplūdi, tāpēc viss var mainīties uzreiz. Saskaņā ar nopludināto informāciju Motorola Razr+ 2024 (neoficiālais nosaukums) varētu būt iekšējais koda nosaukums “Glory” un modeļa numurs. XT-2453-3. Turklāt šķiet, ka šis tālrunis būs pieejams, izmantojot Verizon.

Mēs neko nezinām par šī tālruņa specifikācijām, taču avots saka, ka šis tālrunis izmantos jaunu Snapdragon procesoru. Tas arī sola, ka būs veiktspējas un akumulatora darbības laika uzlabojumi.

Mums ir jauna Motorola Razr+ 2024 noplūde, un tas izskatās jauki

MSPoweruser ekskluzīvi kopīgoja šī tālruņa attēlu, un tas diezgan atbilst tam, ko Motorola mums sniedza pagājušajā gadā. Motorola Razr+ 2023 izceļas bija tā lielais ārējais displejs. Tas lika tai slīdēt pretī Galaxy Z Flip 5. Tas aptver gandrīz katru tālruņa priekšpuses collu un pat pārsniedz kameras komplektu.

Šķiet, ka noplūdē uzņēmums to atkārto, un tas ir labi. Mēs redzam gandrīz divu toņu izskatu ar tālruņa aizmuguri, kas ietērpta elegantā pelēkā materiālā. Grūti uzminēt, kas tas ir, jo fotoattēls ir diezgan graudains. Virs pelēkā laukuma mēs redzam lielo melno zonu, kas būs ārējais displejs. Kad tālrunis ir aizvērts, šķiet, ka joprojām redzēsit daļu no pelēkā materiāla priekšpusē.

Attiecībā uz iekšējo displeju nav nekā ievērības cienīga. Mēs redzam ļoti Motorolai līdzīgu fonu ar pulksteni 11:35. Kopumā, vismaz attiecībā uz noplūdes krāsu, šis tālrunis izskatās, ka tas būs ļoti jauka izskata ierīce. Motorola pagājušajā gadā atrada lielisku formulu, tāpēc mēs negaidām, ka tā tālu no tās novirzīsies.

Pašlaik nav oficiālas informācijas par to, kad šis tālrunis iznāks. Tomēr saskaņā ar noplūdi uzņēmums plāno to laist klajā 2024. gada pirmajā pusē.