Tagad varat spēlēt Xbox mākoņa spēles, izmantojot Meta Quest VR austiņas

Xbox patiešām cenšas nodrošināt spēles jebkurā ekrānā un jebkurā ierīcē, un tagad ir tikko laidis klajā Xbox Cloud Gaming beta versiju Meta Quest austiņām. Lietojumprogramma būs saderīga ar Meta Quest 2, Meta Quest 3 un Meta Quest Pro, un jūs varat to tūlīt lejupielādēt savās austiņās, ja vēlaties ienirt.

Lai izmantotu lietotni, jums joprojām būs nepieciešams Xbox Game Pass Ultimate abonements. Taču tas ļauj izbaudīt mākoņa spēles pavisam jaunā veidā. Milzīgā virtuālajā ekrānā. Microsoft saka, ka jums būs nepieciešams Xbox kontrolieris un ātrgaitas interneta savienojums. Austiņas ir arī jāatjaunina uz jaunāko programmatūru. Ja atbilstat šiem kritērijiem, varat pārbaudīt simtiem spēļu pilnīgi jaunā veidā. Iedomājieties, ka spēlējat Starfield virtuālajā realitātē uz ekrāna, kas ir daudz lielāks, nekā jums ir fiziski.

Xbox mākoņa spēles vietnē Meta Quest atbalstīs vairākus kontrolierus

Tas, ka tas ir pieejams, jau ir laba vērtība Meta Quest austiņu īpašniekiem. Bet to padara labāku tas, ka spēļu spēlēšanai varat izmantot dažādus kontrolleru veidus. Protams, Xbox bezvadu kontrolieris darbosies. Bet jūs varat arī izmantot DualShock 4, Nintendo Switch Pro kontrolieri un dažus citus atbalstītus Bluetooth spēļu paneļus. Gan Meta, gan Microsoft norāda, ka ir nepieciešami Bluetooth spēļu paneļi. Taču to kontrolieru saraksts, kuriem ir apstiprināts atbalsts, ir neliels.

Paturot to prātā, iespējams, ka jums nav kontrollera, kas darbojas. Bet tomēr ir vērts pārbaudīt. Verge atzīmē, ka PS5 DualSense kontrolieri pašlaik nedarbosies. Bet Meta apstiprina, ka atbalsts tiks pievienots nākotnē. Turklāt lietotne atbalsta vairākas ekrāna izmēra opcijas. Lietotne ir pieejama dažādās valodās no angļu līdz korejiešu valodai. Tāpēc neatkarīgi no jūsu dzīvesvietas pastāv liela iespēja, ka tas būs pieejams. Godīgi sakot, tai vajadzētu būt pieejamai reģionos, kur lietotne jau ir pieejama citās platformās.

https://www.youtube.com/watch?v=kcmpiicLzqc