Crypto Oskara debija: CoinMarketCap pirmo reizi izsludina CMC Crypto Awards

CoinMarketCap, kas ir slavena kā kriptovalūtu datu, ieskatu un kopienas iesaistes platforma, šodien paziņoja par atklāšanas CMC Crypto Awards pasniegšanas ceremoniju.

Šis revolucionārais pasākums, kas paredzēts tiešsaistē no 21. februāra līdz 6. martam, ir pirmais CoinMarketCap rīkotais balvu pasniegšanas pasākums, kura mērķis ir kļūt par kriptovalūtas pasaules augstāko notikumu, ko bieži dēvē par “Kripto Oskaru”.

Šī revolucionārā balvu izstāde, kas nodēvēta par “Kripto Oskaru”, ir pirmā šāda veida balvu izstāde, ko rīko CoinMarketCap. Tās galvenais mērķis ir atpazīt un godināt izcilas personas, produktus un projektus, kas virza inovācijas kriptovalūtu nozarē.

CMC Crypto Awards, īpaši koncentrējoties uz izcilības atzīmēšanu Crypto un Web3, uzsver CoinMarketCap stingro apņemšanos gan nozares vadībā, gan sabiedrības iesaistē.

Balvas tiek piešķirtas astoņās atšķirīgās kategorijās, sākot no Gada kriptogrāfijas līdz visnovatoriskākajam L1/L2/Cross-chain projektam. Katra kategorija cenšas izcelt ievērojamus ieguldījumus un sasniegumus kriptovalūtu ekosistēmā.

Uzvarētāju atlases process būs daudzpusīgs, iekļaujot dažādus faktorus. Tas ietver CoinMarketCap datu piesaisti, neatkarīgas ekspertu komitejas ieguldījumu un sabiedrības aktīvu līdzdalību publiskajā balsošanā, kas būs atvērta desmit dienas.

“Inovācija, ko esam redzējuši Crypto pagājušajā gadā, ir patiesi iedvesmojoša,” sacīja Rašs Lūtons, CoinMarketCap izpilddirektors. “Mūsu nolūks ir, lai CMC Crypto Awards kļūtu par atzītākajiem Crypto un Web3 ikgadējiem svētkiem. Uztveriet to kā “Oscars Of Crypto” — izklaidējošu veidu, kā apvienot visu nozari un svinēt cilvēkus un projektus, kas virza nozari uz priekšu. Mēs apsveicam visus nominantus un ceram dalīties ar viņu sasniegumiem ar visu globālo kriptogrāfijas kopienu.

CMC Crypto Awards ir atzīts par galveno notikumu kriptovalūtu jomā, un tās mērķis ir apvienot kopienu, atzīt ievērojamus sasniegumus un veicināt inovāciju kultūru.

Sagaidāmajam pieaugot, CoinMarketCap, sākot ar 22. februāri, savā vietnē un sociālo mediju kanālos pakāpeniski atklās katras kategorijas kandidātus. Pēc tam kopienas dalībniekiem būs iespēja nodot savas balsis līdz 3. martam. Galīgie uzvarētāji, kas noteikti visaptverošā novērtēšanas procesā, kurā iekļauti CoinMarketCap dati, ekspertu spriedumi un kopienas ieguldījums, tiks atklāti 6. martā.

Būtībā CMC Crypto Awards ir nozīmīgs pavērsiens kriptogrāfijas nozares attīstībā, simbolizējot progresu, atzinību un kolektīvo inovāciju garu.

Noteikti apskatiet CMC Crypto Awards oficiālo reklāmklipu vietnē CoinMarketCap.com (https://coinmarketcap.com/events/cmc-crypto-awards-2024) un atzīmējiet savus kalendārus 6. martam! Tieši tad CMC Crypto Awards ceremonija tiks straumēta tiešraidē vietnē YouTube un CoinMarketCap.com.

Pasākums ir iespējams, sadarbojoties ar BingX, Animoca Brands, Binance, Trust Wallet, Coinbase, Chainwire, Zeebu un ICP Hubs Network. Kopā mēs apvienojam Kripto kopienu, lai atzīmētu gada sasniegumus. Nepalaidiet garām šo iespēju pievienoties mums, atzīstot neticamo ieguldījumu Kripto telpā!