Jaunā Apple Watch siksniņas nebūs saderīgas ar vecajiem pulksteņiem

Mēs jau pāris nedēļas esam runājuši par ceļa plānu, ko Apple ievēros 2024. gadā. iPhone 16 nedaudz atkāpsies, piešķirot lielāku nozīmi AirPods un Apple Watch atjaunošanai. Atcerieties, ka šis pēdējais svin savu desmito gadadienu kopš tā prezentācijas 2014. gadā tāpēc ir īstais brīdis veikt Apple Watch desmitās paaudzes sejas korekciju. Visticamāk, ka sejas pielāgošanas ietvaros pārveidot siksnu sistēmu, kas neļaus vecās siksnas atkārtoti izmantot kopā ar jauno Apple Watch, krasas izmaiņas, kas maina Apple līdz šim paveikto.

Jaunais Apple Watch mainīs siksnu sistēmu

Pašlaik Apple Watch siksniņas var apmainīt, jo siksnu sistēma tām ir gar sānu malām, kas ļauj ievietot siksniņu. tomēr Apple varētu strādāt pie jaunas siksnu sistēmas ar magnētisku stiprinājumu kas pilnībā mainītu mūsu priekšstatu par siksnām. Šīs izmaiņas parādīsies Apple Watch X vai 10, jo 2024. gadā tas svinēs desmit gadus kopš tā prezentācijas 2014. gada septembrī.

Gurman jau norādīja uz to pirms dažiem mēnešiem, kur viņš paziņoja, ka Apple Watch Ir tagad @KosutamiSankas ir pazīstama ar Apple FineWoven siksnu noplūdi, kas palaiž, lai prognozētu, ka Šis jaunais pulkstenis novērsīs veco siksnu izmantošanu jaunajā Apple Watch. Vai arī tas pats: visas jaunā Apple Watch siksnas nevar izmantot iepriekšējo paaudžu pulksteņos.

Līdz šim šī siksnu stiprinājuma sistēma nav mainīta, tā joprojām ir spēkā no pirmās paaudzes, bet Apple varēja atrast jaunu veidu, kā salabot siksnas kas palielinātu ierīces iekšējo telpu, lai palielinātu akumulatoru vai pārdalītu sastāvdaļas iekšpusē.

Papildus šai (veiksmīgai vai nē) kustībai ar Apple Watch X Apple varētu apsvērt iespēju ieviest jaunas veselības funkcijas, piemēram, asinsspiediena noteikšanu vai miega apnojas noteikšanu. Tas viss desmitajā gadadienā kopš Apple Watch prezentācijas uz skatuves, kuras galvenais varonis bija Stīvs Džobss.