Vairāk informācijas par OPPO Find X7 Pro atklājis uzticams avots

Paredzams, ka OPPO Find X7 Pro tiks laists klajā 2024. gada pirmajā ceturksnī, un uzticams avots tikko atklāja sīkāku informāciju. Šī informācija nāk no Digital Chat Station, labi pazīstama ķīniešu padomu sniedzēja.

Plašāku informāciju par OPPO Find X7 Pro ir atklājis labi pazīstams padomu sniedzējs

Viņš devās uz Weibo, lai vēlreiz apstiprinātu displeja specifikācijas, vienlaikus pievienojot vēl dažus sīkumus. OPPO Find X7 Pro būs aprīkots ar 6,82 collu QHD+ LTPO AMOLED displeju. Šim panelim būs adaptīvs atsvaidzes intensitāte (1–120 Hz).

Tas būs četrstūrveida izliekts displejs, un OPPO izmantos optisko displejā iebūvētu pirkstu nospiedumu skeneri. Daudzi cilvēki gaidīja ultraskaņu, jo OPPO Find X6 Pro to izmanto, taču šķiet, ka tas tā nebūs. OPPO displejā iebūvētie pirkstu nospiedumu skeneri parasti ir lieliski, tāpēc, visticamāk, tam nebūs tik lielas nozīmes. Padomnieks teica, ka tas būs “īpaši plāns optiskais” pirkstu nospiedumu skeneris.

Digitālā tērzēšanas stacija arī apstiprināja, ka parādīsies brīdinājuma slīdnis. Tas bija sagaidāms. OPPO Find N3 ietver vienu, tāpēc… atšķirības starp OnePlus un OPPO ierīcēm sāk izzust.

Mēs iegūsim divus Find X7 sērijas dalībniekus

Padomnieks apstiprināja, ka tiek piedāvāti gan PHZ110, gan PHY110 modeļi. PHZ110 darbinās Snapdragon 8 Gen 3 SoC. PHY110 izmantos MediaTek Dimensity 9300 SoC, pamatojoties uz iepriekšējo informāciju.

Šiem diviem modeļiem ir jāatspoguļo OPPO Find X7 Pro un OPPO Find X7. Turklāt abas šīs ierīces parādījās arī Ķīnas 3C autoritātē. Pateicoties šiem ierakstiem, ir apstiprināts to uzlādes ātrums.

Šķiet, ka gan OPPO Find X7, gan Find X7 Pro atbalstīs 100 W vadu uzlādi. Tomēr vietne neatklāja savu bezvadu uzlādes ātrumu. Vismaz “Pro” modelis atbalstīs ātru bezvadu uzlādi, gandrīz noteikti 50 W. Mēs neesam pārliecināti par vaniļas modeli.