Codego Group izlaiž CodegoPay — visaptverošu maksājumu lietotni ar IBAN, kartēm un kriptonauda EURO konvertēšanu

Milāna, Itālija, 2024. gada 11. janvāris, Chainwire

Codego Group – uzņēmums, kas izsniedz visu veidu baltās etiķetes kriptokartes – uzsāka CodegoPay, inovatīvu maksājumu risinājumu, kas ietver vispieprasītākos pakalpojumus, tostarp IBAN, kartes un kriptovalūtu. Lietojumprogramma ļauj ikvienam ērti atvērt personīgo vai korporatīvo Eiropas IBAN bankas kontu jebkurā organizācijā visā pasaulē.

Kriptoloģiski draudzīgi banku pakalpojumi pieaug, un Codego Group apmierina šo augsto pieprasījumu ar jaunu maksājumu risinājumu. CodegoPay ļauj lietotājiem reāllaikā nosūtīt un saņemt tūlītējus SEPA/SEPA maksājumus no virtuālās aktīvu biržas. Uzņēmums nodrošina augstus drošības standartus, ievērojot stingrākos noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un darījumu uzraudzības noteikumus. Tomēr tas neierobežo lietotāju kontus investīcijām vai tirdzniecībai, ļaujot jebkuras valsts iedzīvotājiem (izņemot valstis, kurām piemēro sankcijas) izmantot lietotni.

CodegoPay personīgajam kontam ir vairākas priekšrocības un komunālie pakalpojumi, piemēram:

  • Lietotāji var ātri un vienkārši atvērt Eiropas IBAN ar prestižu Eiropas banku struktūru.
  • Izmantojiet drošus SEPA/SEPA INSTANT pārskaitījumus 33 valstīs.
  • Augsti drošības standarti ar biometriskajiem autorizācijas maksājumiem.
  • Tiešā debeta IBAN funkcija, lai automatizētu atkārtotus darījumus.
  • Zemu izmaksu operācijas, pateicoties CodegoPay garantijai par dažām labākajām maksām tirgū
  • Nav iestatīšanas izmaksu vai ikmēneša maksas.
  • 3 CodegoPay personīgo kontu veidi atkarībā no dzīvesvietas valsts riska līmeņa (zems, vidējs un augsts).

CodegoPay komanda izstrādāja savu produktu, lai tas būtu vairāk nekā šifrēšanai draudzīgs IBAN. Piemēram, personīgo kontu lietotāji var pirkt un pārdot kriptovalūtas tieši no CodegoPay informācijas paneļa ar saviem IBAN. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņi var konvertēt kriptovalūtus, piemēram, Bitcoin, uz EURO tieši lietotnē. Rezultātā lietotājiem vairs nav nepieciešami konti kriptovalūtu apmaiņas platformās, jo viņi var paļauties uz CodegoPay, lai viņu bankas konts un kriptovalūtu maciņš būtu vienā vietā.

Lietotāji var arī atvērt īpašu CodegoPay biznesa bankas kontu Eiropā, lai nosūtītu un saņemtu tūlītējus SEPA/SEPA EURO maksājumus. Lietotnes viedā maršrutēšanas sistēma nodrošina drošus un tūlītējus EURO pārskaitījumus ES un EEZ. Turklāt uzņēmums nodrošina maksimālu drošību, un tas ir EMI regulēts Beļģijas Nacionālās bankas pakļautībā kā aģents ar Eiropas pasi.

CodegoPay Business konta atvēršana ir ātra un vienkārša, un procesa pabeigšana prasa tikai 10 minūtes. Tas ir iestatāms bez maksas, un tas ļauj lietotājiem izveidot vairāku IBAN kontu, tostarp vietējo BE IBAN un tiešā debeta IBAN, vienlaikus maksājot dažas no zemākajām pieejamajām maksām.

Par Codego

Codego nodrošina finanšu risinājumus un izsniedz visu veidu kartes, tostarp priekšapmaksas, debeta un korporatīvās kartes. Tas ir licencēts vairākās valstīs kā aģents, kas nodrošina maku glabāšanu, maiņas pakalpojumus, virtuālo līdzekļu pakalpojumus un daudz ko citu. Codego komanda lepojas ar 12 gadu pieredzi programmēšanas, finanšu, kriptovalūtu un autentifikācijas sistēmu jomā.

Codego Group ir pārstāvēts 12 valstīs ar fiziskiem birojiem un saistītām licencēm. Lai gan katrs vietējais uzņēmums pieder un darbojas neatkarīgi, tie nodrošina vienotu visaptverošu pakalpojumu, tostarp pieredzi finanšu pakalpojumu, finanšu platformu un finanšu licencēšanas jomā. Turklāt tai ir vairāk nekā 35 lieki pakalpojumu sniedzēji, tostarp karšu apstrādātāji, izsniedzēju kartes, bankas un SEPA vārtejas.

lietotāji var uzzināt vairāk par Codego, izmantojot šīs saites: Vietne | Twitter | Instagram | LinkedIn

Sazināties

Salvatore C.
[email protected]