OpenAI tikko sadarbojās ar Arizonas štata universitāti

AI iekļūst arvien vairāk mūsu dzīves nostūros, un tas jau ir ietekmējis izglītības sistēmu. Dažas universitātes vēlas cieši sadarboties ar AI tehnoloģiju, lai palīdzētu saviem studentiem dot iespēju. Saskaņā ar jaunu ziņojumu Arizonas štata universitāte (ASU) noslēdza jaunu sadarbību ar ChatGPT veidotāju OpenAI.

Pagājušajā gadā skolas visā pasaulē nodarbojās ar diezgan lielu problēmu. Neskaitāmi studenti izmantoja tādus rīkus kā ChatGPT, lai izveidotu skolas pārskatus. Skolas izmantoja rīkus, lai palīdzētu viņiem pamanīt AI ģenerētus pārskatus, taču tās vienkārši nevarēja nodrošināt nekādu uzticamību.

Tomēr OpenAI un ASU partnerība būs nedaudz atšķirīga

Šī partnerība ietver OpenAI, kas nodrošina skolai piekļuvi ChatGPT Enterprise. Mēs nezinām specifiku, kā skola plāno izmantot ChatGPT. Tomēr ASU galvenais informācijas speciālists Ļevs Goniks norādīja: “Nodrošinot piekļuvi uzlabotajām AI iespējām, šie rīki izlīdzina konkurences apstākļus, ļaujot indivīdiem un organizācijām neatkarīgi no lieluma vai resursiem izmantot AI spēku radošiem un inovatīviem centieniem. ”

Turklāt, pēc ASU prezidenta teiktā, universitāte patiešām ir apņēmusies izmantot AI tehnoloģiju jaudu. “Mūsu sadarbība ar OpenAI atspoguļo mūsu filozofiju un mūsu apņemšanos tieši piedalīties atbildīgā AI mācību tehnoloģiju attīstībā.”

Šī ir pirmā reize, kad augstākās izglītības iestāde ir sadarbojusies ar OpenAI, un tā varētu iezīmēt ceļu, ko iet citiem. Ģeneratīvā AI tehnoloģija joprojām ir sākuma stadijā, tāpēc mēs joprojām mācāmies par tās iespējamo ietekmi uz noteiktām nozarēm. Tātad, mums būs jāgaida un jāredz, kā ChatGPT pozitīvi ietekmē ASU.

Kas ir ChatGPT Enterprise?

Ja meklējat jaudīgu AI rīku, ieteicams izpētīt ChatGPT Enterprise. Šis ir vislabāk apmaksātais ChatGPT līmenis tirgū, un tas piedāvā visspēcīgākās priekšrocības. Priekšrocības ietver neierobežotu ātrgaitas piekļuvi GPT-4, koplietojamas darbplūsmas veidnes, 128K marķiera konteksta logu, īpašu administratora konsoli, vismodernāko datu šifrēšanu un daudz ko citu. Varat to pārbaudīt ChatGPT Enterprise lapā.