Acer spēļu klēpjdators Nitro V 16 izmanto jaunus ar AI darbināmus AMD CPU

Acer ir paziņojis par savu jaunāko spēļu klēpjdatoru Nitro V 16, un to darbina AI, izmantojot AMD jaunos Ryzen 8040 sērijas procesorus. Nitro V 16 ir paredzēts ikdienišķākiem spēlētājiem (atšķirībā no nesen paziņotā Nitro V 15), un tas ir aprīkots ar pieņemamu cenu. Bet neļaujiet tam jūs maldināt. Pamatojoties uz konfigurācijas opcijām, šķiet, ka Nitro V 16 būs vairāk nekā spējīgs apstrādāt daudzas spēles. No Starfield līdz Cyberpunk 2077 Nitro V 16 šķiet aprīkots, lai paveiktu visu.

Tomēr tie, kas vēlas to izmantot, kad tas tiks laists klajā nākamgad, vēlas mazināt cerības. Ja ir iespējoti maksimāli efektīvi iestatījumi un ceļa izsekošana, jūs neplīsīsit nakts pilsētas neona ielās. Tomēr jums nevajadzētu būt problēmām spēlējot ar pienācīgu grafiku un labu kadru ātrumu. Iekšpusē Acer Nitro V 16 var būt līdz pat NVIDIA GeForce RTX 4060 GPU. Tātad jums būs piekļuve tādām funkcijām kā NVIDIA DLSS3 un staru izsekošanas līdzekļi. Klēpjdatoram var būt arī AMD jaunais Ryzen 7 8845HS centrālais procesors.

Šis procesors ir veidots uz AMD Zen 4 pamata arhitektūra, un tas lepojas ar tādām priekšrocībām kā uzlabots akumulatora darbības laiks, ko nodrošina enerģijas optimizācija. Turklāt klēpjdatoram ir līdz 32 GB DRR55600 RAM un līdz 2 TB PCIe Gen 4 SSD atmiņas. Jūs atradīsit arī 16 collu displeju ar divām izšķirtspējas opcijām. WXQGA vai WUXGA, abi ar atsvaidzes intensitāti 165Hz.

Acer Nitro V 16 tiks laists klajā 2024. gada martā

Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (3)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (4)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (5)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (2)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (3)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (4)
Acer Nitro V 16 spēļu klēpjdators (5)

Tas būtu bijis lielisks budžeta spēļu klēpjdators, kas būtu gatavs brīvdienām, taču diemžēl Acer tiks laists klajā tikai nākamajā gadā. Īpaši 2024. gada marts patērētājiem Ziemeļamerikā. Nitro V 16 cena būs no 999 USD, taču Acer arī atzīmē, ka tam vēl nav galīgo konfigurāciju vai modeļu ASV tirgum. Tāpēc nevar pateikt, kādas precīzas specifikācijas būs patērētājiem ASV. Vismaz ne šajā laikā.

Ņemot to vērā, ASV pircējiem var būt vai nav piekļuves šī klēpjdatora jaudīgākajām versijām. Pagaidām mums būs tikai jāgaida un jāskatās.

AI ir šī klēpjdatora dažu patiešām lielisku funkciju pamatā

Mūsdienās šķiet, ka mākslīgais intelekts ir iestrādāts gandrīz visā. No Google jaunā Gemini AI modeļa, kas darbina Pixel 8 Pro, līdz Lenovo Legion 9i spēļu klēpjdatoram, par kuru tika paziņots šī gada augustā. Acer ir tikai nākamais zīmols, kas savās iekārtās sāks iekļaut vairāk uz AI balstītu funkciju. Un Nitro V 16 tas lielā mērā ir saistīts ar jaunajiem AMD 8040 sērijas procesoriem.

Acer nepiemin AI funkciju plašumu. Tomēr AMD saka, ka Ryzen AI programmatūrai šajā mikroshēmu saimē būs liela nozīme klēpjdatoru energoefektivitātē. “Klēpjdatori ar Ryzen AI var izlādēt AI modeļus uz NPU, tādējādi atbrīvojot centrālo procesoru, lai samazinātu enerģijas patēriņu, vienlaikus pagarinot akumulatora darbības laiku,” teikts AMD paziņojumā.

Grūti pateikt, kā tas nozīmēs reālo akumulatora darbības laiku spēļu laikā. Bet akumulatora darbības laiks ir izplatīta problēma, kas jāatrisina ar spēļu klēpjdatoriem. Un tas, šķiet, ir AMD mēģinājums risināt šo problēmu. Ņemot to vērā, Nitro V 16 ir vērts sekot līdzi. Īpaši tiem, kas vēlas klēpjdatoru, kas spēles sesiju laikā tik ātri nenomirs.