YouTube lietotājs parāda, ka GPT-4 var paveikt to, ko Gemini vajadzēja viltot

Google, nespējot palaist AI modeli bez kaut kādas drāmas, bija jāatzīst sava veida ēnas uzvedība. Uzņēmums atzina, ka ir viltojis dažus Gemini praktiskā videoklipa elementus, un tas ir ieguvis zināmu trūkumu. Nu, Google vienkārši nevar noķert pārtraukumu, jo YouTube lietotājs parādīja, ka GPT-4 var paveikt daļu no tā, ko meklēšanas gigantam vajadzēja viltot.

Google publicētajā videoklipā bija redzams, kā persona sazinās ar Dvīņiem, izmantojot reāllaika sarunas. Uzņēmums Bloomberg atzina, ka saruna, ko dzirdējām video, nekad nav notikusi. Google komanda rezultātiem faktiski izmantoja videoklipa kadrus un teksta uzvednes.

Viens no Gemini līdzstrādniekiem Oriol Vinyals teica, ka Gemini var visu, kas redzams videoklipā, un tā ir tehniski taisnība. Tomēr video bija diezgan maldinošs.

GPT-4 darīja to, ko Gemini vajadzēja viltot

Tātad, Google saņēma pļauku pa plaukstas locītavu, bet ieradās YouTube lietotājs, lai sniegtu pļauku Google sejā. Jaunpienācējs YouTuber arēnā Greg Technology ievietoja videoklipu, kurā viņš izdarīja dažas tās pašas darbības, ko mēs redzējām Google videoklipā. Greg Technology videoklips bija daudz šaurāks, ņemot vērā viņa sniegto ieguldījumu. Piemēram, mēs neredzējām, ka viņš lūdza GPT-4 ģenerēt attēlus ar dzijas kamoliem vai radīt mūziku, pamatojoties uz neapstrādātu zīmējumu.

Drīzāk viņš lūdza GPT-4 identificēt rokas žestu, identificēt akmens-papīra šķēres un identificēt pīles attēlu. Tas paveica labu darbu, izņemot sākumā notikušo paslīdēšanu. Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka GPT-4 atbilde prasīja daudz ilgāku laiku, nekā mēs redzējām Google videoklipā. Tas parāda, ka tehnoloģijai vēl ir jāstrādā, lai tā varētu sasniegt to, ko mēs redzējām sākotnējā Google vitrīnā.

Mēs, bez šaubām, redzēsim, ka Google nāks klajā ar kaut ko līdzīgu tam, ko redzējām videoklipā. Tomēr šī diena nav klāt.