OnePlus 12 globālā palaišanas datumu apstiprināja OnePlus izpilddirektors

Viens no uzņēmuma vadītājiem tikko apstiprināja OnePlus 12 globālo palaišanas datumu. Saskaņā ar Economic Times India, Aleksandrs Vanderhaeghe apstiprināja ziņas. Viņš ir OnePlus Benelux valsts vadītājs un apstiprināja 2024. gada 23. janvāri kā izlaišanas datumu.

Ar šo datumu pirmo reizi dalījās labi pazīstamais padomu sniedzējs Makss Džembors, un tagad to šķietami apstiprināja OnePlus darbinieks. Tomēr OnePlus, protams, vēl oficiāli jāapstiprina datums.

OnePlus 12 globālo palaišanas datumu šķietami apstiprināja OnePlus izpildītājs

Alex Vanderhaeghe, iespējams, apstiprināja datumu īpašā pasākumā, kas notika Antverpenē, Beļģijā. Šis pasākums notika, lai atzīmētu uzņēmuma 10 gadu jubileju. Viņš teica: “OnePlus 12 tiks prezentēts visā pasaulē 2024. gada 23. janvārī”, kas ir diezgan skaidrs apstiprinājums.

OnePlus ir paredzēts arī ieviest OnePlus 12R līdzās OnePlus 12. Uzņēmuma R sērijas ierīces līdz šim bija ekskluzīvas Indijai. Tiek baumots, ka šis viedtālrunis būs pieejams vairākos papildu tirgos, iespējams, pat Eiropā un ASV. Tas, protams, būs zemāks par OnePlus 12.

OnePlus 12 jau tika paziņots Ķīnā, tāpēc nav daudz noslēpumu par tā dizainu vai specifikācijām. Pilnīgi jaunais OnePlus 12 atgādina savu priekšgājēju, lai gan tas, protams, ir jaudīgāks.

OnePlus 12 atjauno ātru bezvadu uzlādi pēc tam, kad tā priekšgājējs pilnībā atteicās no šīs funkcijas

Šī klausule faktiski atgriež dažas ļoti pieprasītās funkcijas. Tajā ir iekļauta 50 W bezvadu uzlāde, savukārt OnePlus 11 bezvadu uzlāde vispār nebija iekļauta. Tas arī uzlaboja ūdens un putekļu izturību salīdzinājumā ar saviem flagmaņiem.

OnePlus 12 ir ļoti pārliecinošs kameras iestatījums, un tas kopumā ir arī ļoti jaudīgs. Snapdragon 8 Gen 3 darbina ierīci, savukārt OnePlus iekļāva arī daudz augstākās klases RAM un krātuves.

Iekļauts arī 5400 mAh akumulators, un papildus 50 W bezvadu uzlādei ir iekļauta arī 100 W vadu uzlāde. Tas pats attiecas uz lādētāju, starp citu.