iOS 17.3 un problēma ar iPhone ieslēgšanu

Nākamais iPhone atjauninājums ir gandrīz klāt. Apple iOS 17.3 ietver iespaidīgu jaunu funkciju, ko sauc par nozagtu ierīču aizsardzību, par kuru es jums pastāstīju pirms dažām dienām un kas var mainīt iPhone tālruņu aizsardzības veidu.

Plānots, ka tas tiks publiskots tuvāko divu nedēļu laikā. Taču, ja esat lejupielādējis jaunāko beta versiju, iespējams, ir radusies problēma. Tāpēc šodienas rakstā mēs redzēsim iOS 17.3 un iPhone ieslēgšanas problēmu. Paskatīsimies!

Pārsteidzošā notikumu pavērsienā Apple iOS 17.3 Beta 2 laidiens saskārās ar negaidītu neveiksmi. Dažas stundas pēc sākotnējās izlaišanas Cupertino tehnoloģiju gigants ātri izvilka atjauninājumu, jo sāknēšanas cilpas problēmas ziņoja lietotāji, daudzi no šiem lietotājiem, instalējot beta versiju, saskārās ar startēšanas problēmām.

Kāda ir problēma ar iOS 17.3 Beta 2

Izstrādātāji ar atplestām rokām gaidīja beta versiju, kas pazīstama ar agrīnu piekļuvi gaidāmajām funkcijām un citiem uzlabojumiem. Tomēr neilgi pēc instalēšanas vairāki lietotāji atklāja sevi iestrēdzis sāknēšanas cilpā, kur ierīce nepārtraukti mēģināja atsāknēt bez panākumiem.

Apzinoties problēmu, Apple ātri rīkojās, lai nepieļautu, ka citi lietotāji saskaras ar šo problēmu. Uz laiku pārtrauca iOS 17.3 Beta 2 izplatīšanu un sāka izmeklēšanu par sāknēšanas cilpas galveno cēloni.

Pirmkārt, ir svarīgi pieminēt, ka šī versija, otrā beta no izstrādātājiem, kas ieradās trešdien, 3. janvārī, nerada problēmas visiem lietotājiem, tikai dažiem. Bet skartie atklāj, ka instalēšana iOS 17.3 beta 2 ir pārvērtusi jūsu iPhone tālruņus par jauku, dārgu ķieģeliiestrēdzis sāknēšanas cilpā, kas nekad nebeidzas.

Tāda, protams, ir beta programmatūras būtība, taču joprojām ir galvassāpes, ja atklājat, ka tālrunis pēkšņi ir bloķēts. Šķiet, ka tas ietekmē dažādus iPhone tālruņus, sākot no iPhone 12saskaņā ar jaunākajiem ziņojumiem.

Daži ziņojumi liecina, ka iOS 17.3 sāknēšanas cilpas kļūda varētu būt saistīta ar Back Tap iestatījumu. Žurnāls, ko koplieto izstrādātājs Gilherms Rambo, kurš saka, ka īpaša Back Tap funkcija aktivizē sāknēšanas cilpu, kas galu galā izraisa iPhone avāriju.

iOS 17.3 un problēma ar iPhone ieslēgšanu

Kas notiek pēc beta versijas instalēšanas

Parasti ir sagaidāms, ka iOS 17.3 programmatūras publiskā beta versija sekos apmēram nākamajā dienā pēc izstrādātāja beta versijas, taču, ja izrādīsies, ka problēma ir plaši izplatīta, tā, visticamāk, tiks aizkavēta. Ir pat iespējams, ka izstrādātāja beta versija tiks izvilkta, līdz problēma tiks atrisināta.

Bija paredzēts, ka iOS 17.3 beta 2 ieradīsies ar ievērojamu drošības līdzekli: Nozagta ierīces aizsardzības kopā ar Apple Music sadarbības atskaņošanas sarakstu funkciju.

Ja jūs ietekmē kļūdains iOS 17.3 Beta 2 atjauninājums un jūsu iPhone tālrunis ir bloķēts, Varat mēģināt lejupielādēt iOS 17.3 Beta 1 IPSW operētājsistēmā Mac un pāriet atkopšanas režīmā, lai atjaunotu IPSW.

Šis incidents kalpo kā atgādinājums par riskiem, kas saistīti ar operētājsistēmu beta versiju instalēšanu. Beta versijās, lai gan tiek nodrošināta agrīna piekļuve gaidāmajām funkcijām, bieži vien ir neparedzētas kļūdas un problēmas, kas var ietekmēt ierīces veiktspēju.

IOS 17.3 Beta 2 stabilākas versijas atkārtota palaišana notiks tuvākajā laikā, tas prasīs dažas dienas, vairāk nedomāju. Līdz tam lietotājiem tiek ieteikts būt piesardzīgiem un pacietīgiem Apple rūpīgi strādā, lai novērstu ziņoto problēmu.

Tāpēc, kad paziņas un draugi man jautā par beta versiju instalēšanu savās galvenajās ierīcēs, mans ieteikums vienmēr ir, lai viņi to nedara. Vēl viena lieta ir tāda, ka jūs to darāt otrajā ierīcē, bet nekad galvenajā vai darba ierīcē.

Ko mums vajadzētu darīt

"Atrast manu iPhone" kā iespējamo risinājumu jūsu iPhone zādzībai

Ja jūs to vēl neesat instalējis, ir pilnīgi ieteicams nedaudz pagaidīt, lai jūs nebūtu viens no retajiem laimīgajiem, kam pēkšņi iPhone vietā ir ķieģelis. Visticamāk, Apple aizstās šo versiju ar jaunu ar gudri noņemtu un labotu problēmu.

Ja jums ir, tad Ir risinājumsko publicēja 9to5Mac, kas nāk no iepriekš minētā aplēstā Guilherme Rambo, un risinājums darbojas šādi:

  • Lejupielādējiet iepriekšējo iOS 17.3 beta versiju, kas ir iOS 17.3 beta 1 IPSW savā Mac datorā.
  • Savienojiet savu iPhone ar Mac datoru, pēc tam ievietojiet iPhone tālruni atkopšanas režīmā: nospiediet skaļuma palielināšanu, pēc tam skaļuma samazināšanu, pēc tam nospiediet un turiet sānu pogu.
  • Atlaidiet to, kad redzat atkopšanas režīma ekrānu. Šeit jūs varat atjaunot iepriekšējo IPSW.

To var izdarīt programmā Finder, bet izdzēsīs datus no iPhone.