Apple vadošais Touch ID, Face ID un Vision Pro vadītājs pārtrauc darbu

Apple augstākais vadītājs Stīvs Hotellings aiziet pensijā. Jūs varētu viņu nezināt, bet viņa darbs runā vairāk nekā vārdi; viņš veidoja iPhone tālruņus ar multi-touch, Touch ID un pat Vision Pro. Bloomberg (izmantojot Phone Arena) ziņoja, ka Hotelling pamet uzņēmumu pēc ilgas un prestižas karjeras. Taču Apple vēl nav paziņojusi par aiziešanu pensijā. Lieki piebilst, ka aiz viņa vārda varētu būt simtiem patentu.

Stīvs Hotellings ir galvenokārt pazīstams ar savām galvenajām lomām iPhone un iPad skārienekrānos. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņam ir bijusi liela loma Touch ID funkcijas izveidē Apple ierīcēm. Ziņojumā ir arī runāts par to, kā Hotelling vadīja komandu, kas strādā ar Apple kamerām, un palīdzēja izstrādāt jaunas tehnoloģijas, lai paplašināto realitāti padarītu reālāku.

Stīva Hotellinga ieguldījums Apple laikā ir nepārspējams

Stīva Hotellinga ieguldījums Apple sniedzas tālāk par vairāku pieskārienu tehnoloģiju. Viņam bija būtiska loma Touch ID izstrādē, kas drīz kļuva par nozares standartu. Kā kameru inženieru komandas vadītājs ietekmēja tādas tehnoloģijas kā 3D sejas atpazīšanas sistēma, Face ID, 120 Hz ProMotion displejs un pielāgoti attēla sensori.

Viņa loma attiecās uz Apple Vision Pro telpiskā datora izstrādi, kas tiks laists klajā nākamgad. Vēlāk viņš kļuva par viceprezidentu un ziņoja Džonijam Sroudži, Apple vecākajam viceprezidentam aparatūras tehnoloģiju jomā. Viņa aiziešana atstāj mantojumu skārienekrāna tehnoloģijā, veselības sensoros un Face ID, un pieredzējuši Apple vadītāji nodrošina pastāvīgu inovāciju.

Ir bijušas arī mežonīgas baumas par to, ka Apple atgriež Touch ID iPhone 16 līnijā. Tomēr, visticamāk, Apple nākamajai iPhone SE līnijai pievienos Face ID. Lai gan Apple autentifikācijas plāni joprojām ir neskaidri, uzņēmums, iespējams, eksperimentē ar tehnoloģijām zem displeja, kā tas redzams OnePlus 11R vai Samsung Galaxy S23 Ultra. Baumas arī norāda uz iespējamo pirkstu nospiedumu sensoru ieviešanu zem displeja un Face ID zem displeja.