Humane AI Pin piegāde sākas martā

Viena no jaunākajām mākslīgā intelekta aparatūras daļām, kas pēdējos mēnešos ir radījusi lielu popularitāti, ir humānā AI Pin. Lai gan sīkrīks pirmo reizi publiski debitēja novembrī, tas nonāks plauktos martā, norāda Engadget. 16. novembrī sākās arī priekšpasūtījumi.

Kompānija par jaunumiem paziņoja savā X kontā, sakot: “Ar prieku paziņojam, ka Ai Pin piegāde tiks sākta 2024. gada martā.” Tie, kas pasūtīja iepriekš, saņems savus AI Pins, tiklīdz sūtījums sāksies. Piegāde tiks veikta, pamatojoties uz pirkuma datumu. 2024. gada marta termiņš AI pin piegādei tiek noteikts pēc tam, kad uzņēmums pirmo reizi paziņoja, ka sūtījums sāksies 2024. gada sākumā.

Humane AI Pin piegāde sākas ASV. Lai gan klienti ES arī gaida, kad varēs ķerties pie AI aparatūras, produktu laišana tirgū kontinentā var saskarties ar neveiksmēm noteikumu dēļ. Ja Humane plāno laist klajā AI Pin ES, tai ir jānodrošina, ka produkts atbilst GDPR noteikumiem. Tiek uzskatīts, ka GDPR ir visstingrākais privātuma un drošības likumu kopums pasaulē.

Kas ir humānā AI Pin un kā tā darbojas

Tā kā AI atrod ceļu uz gandrīz visām mūsu izmantotajām lietotnēm un pakalpojumiem, uz AI vadīta aparatūra kļūst arī uzņēmumu uzmanības centrā. Kompāniju, kas ir aiz AI Pin, Humane dibināja bijušie Apple dizaineri Betānija Bondžorno un Imrans Čaudri. Uzņēmumu atbalsta arī OpenAI līdzdibinātājs un izpilddirektors Sems Altmans.

AI Pin ir ar AI darbināms tālrunis bez ekrāna, ko var aktivizēt, izmantojot balss komandas. Tā kā to atbalsta OpenAI, tas izmanto ChatGPT, lai atbildētu uz jautājumiem un gūtu labumu no jaunās operētājsistēmas ar nosaukumu Cosmos. AI Pin ideja ir vienkārša: tā vietā, lai paņemtu savu lielgabarīta tālruni, varat mijiedarboties ar AI Pin, izmantojot balss komandas un lūgt tai veikt konkrētus uzdevumus. Chaudhri iepriekš raksturoja ierīci kā “jaunu domāšanas veidu, jaunu iespēju sajūtu”.

Lai gan Humane AI Pin cena ir 699 USD, uzņēmums pieprasa lietotājiem iegādāties abonementu par USD 24 mēnesī, lai piekļūtu piespraudes mobilajiem datiem, kuru pamatā ir T-Mobile tīkls. Tagad jūs varat pasūtīt ierīci, izmantojot Humane vietni.