IPhone 16 Pro varētu sasniegt 2 TB krātuves

Ierīču glabāšana vienmēr ir bijusi dilemma visiem jaunajiem pircējiem. Kāds ir man piemērotākais modelis? Vai man pietrūks, ja izmantošu šo krātuvi? Tehnoloģijām attīstoties, arī glabājamais saturs aizņem vairāk vietas, atliek vien apskatīt Apple Vision Pro telpiskos video, kuros 1 minūte videomateriāla aizņem vairāk nekā 130 Mb. Tieši tāpēc Apple Jūs varētu apsvērt iespēju palielināt iPhone 16 Pro krātuvi līdz 2 TB, baumas, ko mēs dzirdam katru gadu ar katru jauno iPhone, taču, visticamāk, tas beidzot piepildīsies šogad.

Mēs esam atgriezušies pie vecajām metodēm… Vai iPhone 16 Pro mums būs 2 TB?

Jau gadiem ilgi esam dzirdējuši baumas par iPhone krātuves palielināšanos ar katru jauno iPhone. Tas notika ar iPhone 14 Pro un pagājušajā gadā — ar iPhone 15 Pro. Un kā gan citādi, Šogad ar iPhone 16 Pro sākas arī baumas par 2 TB krātuves ienākšanu.

Informācija nāk no kāda Twitter lietotāja, kura iepriekšējās prognozes nav bijušas īpaši precīzas. Tomēr baumu fons ir jēgpilns sakarā ar kaut ko, ko mēs jau minējām iepriekš, un tas ir telpisko videoklipu un cita audiovizuālā satura apjoma palielināšanās, kas lielā mērā ir saistīta ar Vision Pro.

Noplūde liecina, ka Apple Jūs varētu pievienot QLC zibatmiņas atmiņu pašreizējo TLC vietā. Tas ļautu pirmo reizi iPhone 16 Pro nodrošināt lielāku krātuves versiju līdz 2 TB. Šīm QLC zibatmiņām ir dažas priekšrocības, piemēram, tās atbalsta lielāku atmiņas ietilpību un ir nedaudz lētākas nekā TLC. tomēr Tie ir lēnāki nekā pašreizējais TLC.

Turklāt šī zibatmiņas maiņa no TLC uz QLC sakrīt ar dažiem ziņojumiem pirms šo baumu izziņošanas, tāpēc Apple varētu apsvērt iespēju mainīt savu standartu, lai Palieliniet sava iPhone 16 Pro modeļa atmiņas ietilpību. Redzēsim, vai šīs beidzot ir tikai kārtējās baumas, kā iepriekšējos gados, vai arī šogad Apple spers soli un mums ir modelis ar lielāku jaudu visprasīgākajiem lietotājiem.