5 populārākie iOS 17 interaktīvie logrīki

Izmantojot logrīkus, iPhone ekrāns ir kļuvis dinamiska telpa, kurā varat piekļūt svarīgas informācijas kopsavilkumam: laikapstākļu atjauninājumi, kalendāra pasākumi vai uzdevumu saraksti, cita starpā. Tāpēc šodien es jums piedāvāju 5 labākos interaktīvos logrīkus operētājsistēmā iOS 17.

Tagad, izmantojot interaktīvos logrīkus operētājsistēmā iOS 17, varat pārvaldīt daudzas lietojumprogrammas, neizejot no galvenā ekrāna vai ierīces skata. Paskatīsimies, kā tas paveikts!

Kas ir interaktīvie logrīki operētājsistēmā iOS 17?

Īsāk sakot, viņšInteraktīvie logrīki ir jauna Apple funkcija ir pievienojis jūsu logrīkiem. Pirms iOS 17, pieskaroties logrīkam, lietotāji tiek novirzīti uz lietotni, ar kuru tas ir saistīts.

Līdz ar interaktīvo logrīku parādīšanos jūs tagad varat piekļūt informācijai tieši pašā logrīkā un strādāt ar to neatkarīgi no tā, vai atzīmējat kādu uzdevumu sarakstā vai atskaņojat Podcast apraidi, un tam visam var piekļūt no sākuma ekrāna, bloķēšanas vai gaidstāves režīma. jūsu iPhone.

Varat pārvaldīt interaktīvos logrīkus tāpat kā logrīkus pirms operētājsistēmas iOS 17 un Tie atbalsta visas vietas, kur iepriekš varējāt ievietot vecos logrīkus.

5 interaktīvi iOS 17 logrīki

Dark Noise, dabiskie trokšņi

5 populārākie iOS 17 interaktīvie logrīki

Plaši pazīstamā Dark Noise aplikācija nav nekas cits kā baltā trokšņa lietojumprogramma, kas palīdz mums koncentrēties, gulēt, atpūsties vai domāt. Lietojumprogrammai ir daudz dažādu skaņu, piemēram, baltas skaņas, lietus, jūras skaņas, putni, daba utt.

Pat ja vēlaties, varat apvienot dažādas skaņas un izveidot savu dziesmu, kas palīdzēs jums visvairāk vajadzīgajos brīžos. Dark Noise ir atjaunināts, lai atbalstītu interaktīvo funkciju, kas nozīmē, ka varat sākt un apturēt skaņu tieši no sava logrīka, neatverot lietotni.

Tagad ir pieejami 8 dažādi logrīki, no kuriem katrs ir ar 12 motīviem ka varat tos konfigurēt pēc saviem ieskatiem. Turklāt tie visi darbojas pareizi ar iOS 17 jauno gaidstāves režīmu, padarot iecienītāko apkārtējās vides trokšņu iedarbināšanu vieglāk nekā jebkad agrāk, kad dodaties gulēt.

Atcerieties, ka aplikācija ir bezmaksas, taču tāpat kā daudzas citas reizes tā piedāvā arī pirkumus lietotnē.

Tumšs troksnis: zaļas skaņas (AppStore saite)
Tumšs troksnis: zaļas skaņasBezmaksas

Ārā, atpakaļskaitīšana

5 labākie interaktīvie iOS 17 logrīki

Lietotne Outside tagad tiek sinhronizēta daudz vienkāršāk ar jūsu kalendāriemvarat automātiski importēt visus savus notikumus, lai būtu vieglāk ievietot atpakaļskaitīšanu. Varat padarīt logrīku ļoti vizuālu, mainot krāsu, rediģējot atpakaļskaitīšanu, ievietojot jauno ikonu vai ievietojot to klasiskajā režīmā…

Varat izvēlēties, kuri konkrētie notikumi tiks savienoti ar Outside un kuri nē. Lietojumprogramma ir ļoti vizuāla un viegli lietojama. Tai ir augsts vērtējums — 4,6 no 5. Tas ir arī bezmaksas, taču, tāpat kā daudzi citi, pirkumus varat atrast lietotnē.

Ārpus: ikdienas atpakaļskaitīšana (AppStore saite)
Ārpus: ikdienas atpakaļskaitīšanaBezmaksas

Organizācija ar Cheastsheets

Lādes palagi

Cheatsheet Notes ir lietotne, lai izveidotu piezīmes un sarakstus ar logrīkiem, kas tagad ir interaktīva. Tam ir diezgan tīrs interfeiss, jo tas skaidri parāda svarīgu informāciju: jūsu publicētās piezīmes, labi sakārtoti saraksti un viss vienā mirklī.

Atverot lietojumprogrammu, galvenajā ekrānā mēs atrodam mūsu veiktās piezīmes un mūsu sarakstus, mēs varam rediģēt lietotni un izveidot piekļuves pogu visai mūsu informācijai. Tas nozīmē, ka varat izveidot jaunu piezīmi un piešķirt tai poguun tas tiek parādīts ekrāna apakšā, tādējādi ātri piekļūstot savai informācijai, varat pat piešķirt tai nosaukumu, krāsu…

Izveidotās piezīmes vai sarakstus var kārtot pēc jūsu vēlmēm, pēc datuma, alfabēta, pēc ikonām, modificēšanas datuma, kā vien vēlaties.

Un tagad tā logrīks ir interaktīvs, tādējādi izmantojot jaunās iOS 17 funkcionalitātes priekšrocības. Izmantojot logrīku savā iPhone, Ar vienkāršu un ātru skatienu varēsit piekļūt visam savam saturam.

Lietotne ir saderīga ar iPhone, iPad un Apple Watch, un tai ir arī iMessage uzlīmes. Patiesība ir tāda, ka viņi izmantoja Cheatsheet Notes, ko varat atrast un lejupielādēt bez maksas no App Store, taču, lai piekļūtu daudzām tā funkcijām, jums ir jāmaksā cena 5,49 eiro. Labi ir tas, ka mēs varam vispirms izmēģināt, un, ja mums tas patīk, tad veicam maksājumu.

Cheatsheet — piezīmju logrīks (AppStore saite)
Cheatsheet — piezīmju logrīksBezmaksas

Shoppylist iepirkumu saraksts

veikalnieks

Shoppylist ir labākā lietotne, lai ātri izveidotu iepirkumu sarakstus un kopīgotu tos ar ģimeni un draugiem. Tas ir paredzēts iPhone, iPad un Apple Watch. Turklāt, lietojot lietojumprogrammu, Tas ne tikai ļauj ātri izveidot iepirkumu sarakstus, bet arī sniegs saprātīgus ieteikumus.

Tagad ar iOS 17 varat izmantot interaktīvos logrīkus, lai pārbaudītu vienumus tieši sākuma un bloķēšanas ekrānā. Jūs varēsiet ātri piekļūt visbiežāk lietotajām precēm, kā arī pievienot daudzumu, aprakstu un cenu precēm, kuras var pasūtīt pa kategorijām, kuras varat izveidot pats.

Varat arī pārvaldīt vairākus sarakstus, izmantot programmu no bloķēšanas ekrāna, varat izveidot veidnes, izdrukāt sarakstusvai veiciet uzskaiti par jūsu mājās atstātajām precēm, lai zinātu, kad tās ir jāiegādājas vēlreiz.

Manuprāt, tā ir laba aplikācija mājsaimniecības pirkumu veikšanai.

Shoppylist — iepirkumu saraksts (AppStore saite)
Shoppylist — iepirkumu sarakstsBezmaksas

Ierīces monitors izskaidro mūsu tālruņa statusu

Ierīces monitors

Izmantojot lietojumprogrammu Device Monitor, mēs varam redzēt visus svarīgos datus savā iPhonepiemēram, datus par akumulatora lietojumu, kameras komponentu stāvokli, analizējot izmantojamās RAM procentuālo daudzumu un to, kādām lietojumprogrammām šie resursi tiek tērēti.

Tas arī piedāvā mums iespēju tīrīt RAM atmiņu ar ļoti vienkāršu iespēju, “tīra RAM”. Tagad tajā ir interaktīvi logrīki, kas var arī parādīt mums pieejamo vai izmantoto krātuves ietilpību. Vai arī saņemiet paziņojumus, ja iPhone sasniedz noteiktu temperatūru.

Daudzas no tā funkcijām ir bezmaksas, taču, lai izmantotu citas, jums būs jāpārbauda.

Ierīces monitors² (AppStore saite)
Ierīces monitors²Bezmaksas

Secinājums

Kā vienmēr, es ceru, ka šis raksts par 5 labākajiem interaktīvajiem logrīkiem operētājsistēmā iOS 17 jums ir noderējis. Ja ikdienā izmantojat citus interaktīvos logrīkus, ziņojiet mums komentāros, lai tos varētu izmantot arī citi lietotāji. .