Slack piedāvā lietotnei lieliskas AI funkcijas, taču par cenu

Slack AI funkcijas ir oficiāli šeit, tieši pēc grafika. Darba vietas pārvaldības platforma, kas pieder Salesforce, piedāvā virkni AI funkciju, lai atvieglotu darbu, jo īpaši uzņēmumiem, kas paļaujas uz Slack iekšējo saziņu. Funkcijas ietver ar AI darbinātu meklēšanu, kanālu kopsavilkumus un pavedienu kopsavilkumus. Bet par cenu.

Slack lietotnē ir pieejams AI funkciju komplekts

Izmantojot Slack AI, ja esat palaidis garām pavedienu, kurā kāds jūs atzīmējis, varat to izmantot, lai iegūtu pilnīgu sarunas kopsavilkumu, tostarp par to, kurš ko teica. Varat arī izmantot to, lai sekotu līdzi diskusijām, kas notiek kanālos.

Tas pirmo reizi sāka testēt Slack AI pagājušajā gadā, un tagad tas kļūst pieejams kā maksas papildinājums Slack Enterprise lietotājiem.

Ja kādreiz esat cīnījies ar Slack pašreizējo meklēšanas rīku, jums patiks jaunā ar AI darbināmā meklēšana. Tas ir daudz uzlabojies, kā ķircināja. Tā vietā, lai paļautos tikai uz meklēšanu pēc atslēgvārdiem, tagad varat sarunā uzdot jautājumus un saņemt īsas, ģenerētas atbildes, kuru pamatā ir attiecīgie Slack ziņojumi. Tas ir noderīgi, it īpaši, meklējot konkrētu informāciju.

Kanāla Recap un Threads nozog šovu

Nākamais ir kanālu kopsavilkums. Tajā ir sniegti svarīgākie momenti par to, ko palaidāt garām, kamēr bijāt prom. Slack apliecina, ka algoritms, kas ģenerē šos kopsavilkumus, ir pietiekami inteliģents, lai atšķirtu dažādas apspriestās tēmas.

Līdzīgs rīks ir pieejams arī pavedieniem, kas būtībā ir individuālas vai grupas sarunas, kas neaizņem visu kanālu. Šī funkcija ļauj lietotājiem ātri piekļūt jebkuram pavedienam tikai ar vienu klikšķi. Tas ir lieliski, ja kāds sūta daudz ziņojumu vienu pēc otra, jo tas viss ir kārtīgi sakārtots.

Tas šķiet daudzsološi, vismaz teorētiski. Kad arvien vairāk lietotāju un uzņēmumu sāks izmantot Slack AI funkcijas, mēs redzēsim, cik labi tas pārvalda darba slodzi.

Slack AI funkcijas (1)
Slack AI funkcijas (2)
Slack AI funkcijas (1)
Slack AI funkcijas (1)
Slack AI funkcijas (2)