Android Auto izmantos AI, lai nodrošinātu jūsu drošību braukšanas laikā

Braukšanas noteikumi 101: Nesūtiet īsziņas un brauciet! Šis noteikums ir ļoti viegli izpildāms, un cilvēki diemžēl (un traģiski) to ignorē. Google strādā pie funkcijas, kas padarīs īsziņu lasīšanu vieglāku un daudz drošāku. Saskaņā ar jauno ziņojumu Android Auto galu galā varētu izlaist funkciju, lai apkopotu jūsu īsziņas, izmantojot ģeneratīvo AI.

Pašlaik varat izmantot Google asistentu, kamēr izmantojat Android Auto. Tas ir ļoti noderīgi, meklējot norādes uz dažādām vietām un piekļūstot multividei, ko varat klausīties braukšanas laikā. Tomēr, ja runa ir par informācijas sniegšanu par svarīgu īsziņu sarunu, tas neko daudz nevar darīt. Šeit noderēs šī gaidāmā funkcija.

Android Auto varētu apkopot jūsu īsziņas, izmantojot ģeneratīvo AI

Šī ir jauna Google produkta funkcija, tāpēc jūs zināt, ka tā lielā mērā ir vērsta uz AI tehnoloģiju. Šī funkcija tika atklāta Android Auto lietotnē, izmantojot APK padziļinātu iegremdēšanu. Tādēļ šīs ziņas vēlēsities uztvert piesardzīgi. Tas negarantē, ka uzņēmums šo funkciju piedāvās sabiedrībai. Google varētu mainīt vai atstāt šo funkciju pavisam.

Funkcija, ja tā iznāks, izmantos ģeneratīvu AI, lai apkopotu garas īsziņu sarunas. Tātad, ja jūs sarunājaties ar kādu personu un viņš atbild, kamēr esat ceļā, jums nebūs jāuztraucas par to, ka, lai to izlasītu, jums nebūs jāuztraucas par to, ka jums ir jānovērš skatiens. Jums vienkārši jālūdz Asistentam apkopot personas teikto.

Protams, Asistents var vienkārši lasīt ziņojumu burtiski, taču tas darbojas arī ar pilnu īsziņu sarunām. Tātad, ja daži jūsu draugi sarunājas par gaidāmo notikumu vai plāniem, tas jums sniegs tiešu kopsavilkumu par notiekošo. Vai, iespējams, esat īsziņu grupā par svarīgu biznesa jautājumu. Tad šī funkcija noderēs.

Zilonis istabā

Viena lieta, kas jāņem vērā, un tas ir tas, ko lietotne pateiks, aprakstot funkciju, ir tas, ka vienmēr pastāv iespēja, ka AI sāks halucinācijas. Acīmredzot jūs nevēlaties, lai AI saņemtu nepareizu informāciju par notiekošajām personiskajām sarunām. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc uzņēmums sniegs jums iespēju atteikties no šīs funkcijas.

Šobrīd mēs nezinām, kad Google izlaidīs šo funkciju, ja vispār izdosies. Jums vienkārši jāraugās, lai saņemtu jaunus atjauninājumus.