Gmail Voice Compose izmantos AI un jūsu balsi, lai izveidotu e-pasta ziņojumu melnrakstus

Google pakalpojumā Gmail 2023. gada jūnijā ieviesa pakalpojumu “Help Me Write”, un tagad pakalpojuma Gmail Voice Compose mērķis ir uzlabot šīs AI nodrošinātās ērtības. AI rīki pamatota iemesla dēļ ir iekļuvuši visu veidu pakalpojumos un nozarēs. Sen ir pagājuši laiki, kad balss atpazīšana un mobilo asistentu darbība bija nepareiza. Ar AI darbināma balss atpazīšana, protams, rada brīnumus; jo tas bija viens no pirmajiem piedāvātajiem lielo valodu modeļu lietojumiem. Gmail jaunākā funkcija ļaus jums to izmantot, lai izveidotu profesionālus e-pasta ziņojumus, vienkārši runājot tālrunī.

Gmail Voice Compose darbojas tāpat kā “Palīdziet man rakstīt”

Funkcija “Palīdziet man rakstīt” Gmail lietotnēs operētājsistēmām Android un iOS ļauj lietotājiem izveidot e-pasta ziņojumu melnrakstus no teksta fragmentiem. Lietotāji raksta galvenos punktus par to, par ko ir viņu e-pasts, un AI paveic pārējo. “Palīdziet man rakstīt” ne tikai ietaupa laiku, bet arī sagatavo pilnīgu un profesionālu e-pasta ziņojumu, izmantojot tikai dažas neformāla teksta rindiņas. Šķiet, ka Voice Compose darbojas tāpat, taču klausoties lietotāja runā, nevis liekot viņam rakstīt.

Kā atklājis TheSpAndroid, Gmail Android lietotnes versijā 2023.12.31.599526178 ir iekļauta jauna funkcija, kas pieejama, pārslēdzot karoga vērtību. Šī funkcija ļauj ierakstīt sevi, rakstot e-pastu, pieskaroties mikrofona pogai. Kad esat pabeidzis ierakstīšanu, noklikšķinot uz “Izveidot”, AI tiks piedāvāts izveidot jūsu e-pastu no jūsu ieraksta. Lai gan ļoti līdzīga funkcijai “Palīdziet man rakstīt”, tā noteikti ir ātrāka un ērtāka.

Kā AI darbojas runas pārveide tekstā?

AI runas pārveide tekstā ir daudz precīzāka, lai atšifrētu to, ko kāds saka, nekā vecāki runas atpazīšanas modeļi. Iespēju pieaugums bija gandrīz satraucošs, taču arī ļoti saprotams, tiklīdz jūs saprotat, kā darbojas LLM. Lielie valodu modeļi ļoti vienkāršotā veidā tiek uzskatīti par “vārdu prognozētājiem”. Tāpat kā tas, ko viņi dara, paredz, kādam vārdam vajadzētu būt pēc pēdējā.

Šī definīcija kaitē sarežģītajam neironu tīklam, kas piemīt LLM, taču tā palīdz saprast, kā darbojas viņu runas atpazīšana. Vecāki runas atpazīšanas modeļi tika izmantoti, lai analizētu katru skaņu un mēģinātu noskaidrot, kurš vārds tas bija. Tas ļoti bieži novestu pie pilnīgi bezjēdzīgiem teikumiem. AI runas atpazīšana ne tikai klausās un parsē katru atsevišķu vārdu. Tas salīdzina to ar visu iepriekš teikto un uzminē, kas, visticamāk, tikko tika teikts. Tāpēc AI runas atpazīšana ir jūdzēm priekšā vecākiem modeļiem; aiz tā ir kaut kāda inteliģence.

Pakalpojums Gmail Voice Compose tiks ieviests diezgan drīz, jo tiek uzskatīts, ka tas tiek izstrādāts kopš pagājušā gada oktobra. Ja tas darbojas tikpat labi kā citi AI modeļi, kas pārveido tekstu, tas būs milzīgs solis uz priekšu Gmail lietotnes lietotāju ērtību jomā.

Gmail Palīdziet man uzrakstīt balss rakstīšanu (2)
Gmail Palīdziet man uzrakstīt balss rakstīšanu (3)
Gmail Palīdziet man uzrakstīt balss rakstīšanu (1)
Gmail Palīdziet man uzrakstīt balss rakstīšanu (2)
Gmail Palīdziet man uzrakstīt balss rakstīšanu (3)