Eureka demonstrē pašdarinātu apģērbu un grīdas tīrīšanas brīnumu

Ierīcē ar vairākiem mērķiem ir kaut kas maģisks, ko jūs neredzat katru dienu, un tas notiek ar Eureka Dual Washing Bot. Šī darāmā mašīna patiesībā ir 4 ierīces vienā. No pirmā acu uzmetiena jūs varētu domāt, ka tā ir veļas mašīna, un jums būtu taisnība. Tā ir veļas mašīna. Bet tas var arī izžāvēt jūsu drēbes tajā pašā bungā. Padarot to par veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāja kombināciju. Atveriet priekšējās ielādes durvis un iemetiet netīrās drēbes, un Eureka Dual Washing robots padarīs tās jaukas un tīras. Kad tie ir tīri, tie izžāvē tos jūsu vietā.

Tas vien jau būtu diezgan glīti, bet Eureka ar to neapstājas. Šī iekārta darbojas arī kā robota vakuuma bāzes stacija. Un šis robots putekļsūcējs var arī izslaucīt jūsu grīdas, ne tikai notīrot tās no netīrumiem un gružiem. Eureka daudzfunkcionālā ierīce nav tāda, kas ir plaši izplatīta. Tāpēc, kad tas parādās CES, ir grūti nepiecelties un nepamanīt.

Eureka Dual Washing Bot ir pilns ar funkcijām

Ja nepietiktu ar to, ka Dual Washing Bot bija 4-in-1 ierīce, tajā ir arī daudz dažādu funkciju. Eureka nerunā par tiem visiem, taču tajā ir minēti daži galvenie svarīgākie punkti. Piemēram, robota vakuuma sūkšanas jauda ir 5000 Pa. Tā ir aptuveni puse no jaunā Roborock S8 MaxV Ultra sūkšanas jaudas, ko mēs pārbaudījām CES. Tādējādi robotu putekļsūcējs Dual Washing Bot veidam ir vidējā līmeņa robotu putekļsūcēju līmenī. Vismaz attiecībā uz sūkšanas jaudu.

Tas nozīmē, ka putekļu sūcēja lietderība, kas ļauj mazgāt bāzes staciju, tīrot jūsu drēbes, visticamāk, patiks daudziem patērētājiem. Visas šīs lietas vienā vienībā ietaupa arī vietu. Un tas parasti nav nekas slikts, it īpaši, ja dzīvojat mazākā mājā, kur ir svarīga katra papildu telpa.

Vakuuma bāzes stacija var arī pati iztukšot atkritumu tvertni, kad tā ir pabeigusi tīrīšanu, un tajā ir pietiekami daudz vietas, lai turētu visu, kas savākts no jūsu grīdām līdz diviem mēnešiem. Turklāt veļas mazgājamās mašīnas bloks izmanto vienu strāvas vada savienojumu, un tas ir pievienots jūsu ūdensvadam, lai barotu veļas mašīnu. Tas arī ļauj uzpildīt ūdens tvertni vakuumā, lai veiktu tīrīšanas funkciju. Turklāt otrs caurules savienojums var iztukšot netīro ūdeni pirms uzpildīšanas. Visa lieta ir vienota vienība.

To sakot, Eureka nemin cenas vai pieejamību. Tomēr jāatzīmē, ka Dual Washing Bot pamatā ir Eureka mātesuzņēmuma Midea Washbot. Washbot pat izskatās vienādi, un šķiet, ka tam ir visas tās pašas funkcijas.