Audio-Technica LDAC pumpuri tika prezentēti CES par konkurētspējīgām cenām

CES 2024 turpina mūs iepazīstināt ar aizraujošiem sīkrīkiem, un gaidāmie Audio-Technica LDAC pumpuri noteikti ir viens no tiem. Audio-Technica ir liels vārds audiofilu pasaulē. Tās nav Sennheiser vai Beyerdynamic, taču tās vienmēr ir radījušas ļoti spējīgas austiņas. Flagmanis ATH-TWX9 ir lieliskas TWS austiņas, un nesen izziņotais ATH-TWX7 izmantos to draiverus. Audio-Technica tirgo TWX7 cilvēkiem, kuri vēlas TWX9 izcilo skaņu par lētāku cenu.

ATH-TWX7 būs saderīgs ar LDAC

Tiem, kas to nezina, LDAC ir Bluetooth kodeks, kas nodrošina daudz lielāku bitu pārraides ātrumu nekā tradicionālie kodeki. Ja SBC un AAC sasniedz attiecīgi līdz 328 kbps un 320 kbps, LDAC palielinās līdz 990 kbps. Tas ir milzīgs solis uz priekšu, salīdzinot pat augstākās klases Bluetooth kodekus, piemēram, aptX un aptX HD. LDAC saderība tikai tagad tiek ieviesta Bluetooth audio aprīkojumā, un tai bieži ir liela cena.

ATH-TWX7, kas ir LDAC uzgaļi, nozīmē, ka patērētāji var baudīt izcilu audio pat, izmantojot bezvadu savienojumu. LDAC nav patiesi bezzudumu ar ātrumu 1400+ kbps, taču tas joprojām ir nozīmīgs jauninājums. Tirgū trūkst bezvadu audiofilu aprīkojuma. Lielākā daļa patērētāju audio ražotāju, piemēram, Sony un Bose, dod priekšroku basiem skaņas signāliem, nevis neitrāliem. Tas noved pie tā, ka tiek zaudēts daudz detaļu, jo bass pārspēj vidējos un augstākos toņus. Audio-Technica LDAC pumpurus vēl ilgi ieteiks audiofilu aprindās.

Audio-Technica LDAC pumpuru funkcijas un cenas

Tā nav tikai zvaigžņu skaņa, tomēr Audio-Technica ir daudzsološa. ATH-TWX7 ir arī aktīvā trokšņu slāpēšana, un tie sola skaidrāku zvanu kvalitāti, izmantojot vairākus mikrofonus. Kā standartā, ATH-TWX7 ir arī skārienvadības, nevis fizisko pogu. Ir arī vairāku punktu savienošana pārī un apkārtējās vides režīmi, kas ļauj ielaist ārējos trokšņus. Visbeidzot, ATH-TWX7 darbojas 6,5 stundas ar vienu uzlādi un 20 stundas kopā ar uzlādes korpusu.

ATH-TWX7 tiek izlaists šodien pēc demonstrēšanas CES. To cenas iezīmē pienācīgu kritumu no ATH-TWX9; ar pāris ir gandrīz £ 90 lētāks par £ 190. Viņiem ir tādi kāti kā Apple AirPods, un tie ir trīs dažādās krāsās. Ash Black, Rich White un Stone Grey izklausās ļoti tradicionāli, taču dizains piešķir katram no tiem negaidītu pievilcību.

ATH-TWX7 noteikti nav pirmais TWS pumpuru pāris no audiofiliem orientēta zīmola. Sennheiser’s Momentum klāsts un Moondrop Space Travel pārspēj viņus. Pat Galaxy Buds 2 Pro un AirPods Pro tiek reklamēti kā lieliski, salīdzinoši neitrāli skaņas signāli. Taču ATH-TWX7 noteikti liks viņiem par šo cenu tērēt naudu, jo īpaši tāpēc, ka tie atbalsta LDAC.