Nodrošiniet savu Apple Watch Ultra 2 jau šodien tikai par 749 $

Best Buy no Apple Watch Ultra 2 atlaida USD 50, kas samazina cenu līdz tikai 749 USD. Tagad tas nav visu laiku zemākais rādītājs, taču tas, iespējams, ir zemākais rādītājs, ko mēs redzēsim šim modelim līdz Prime Day jūlijā vai nākamajai Melnajai piektdienai.

Apple Watch Ultra 2 ir ieguvis ievērojamu popularitāti, līdzīgi kā tā priekšgājējs, pateicoties tā lielākajam displejam un ilgākam akumulatora darbības laikam. Šī pulksteņa izmērs ir 49 mm, un tam ir divreiz ilgāks akumulatora darbības laiks nekā parastajam Apple Watch. Apple apgalvo, ka tas var ilgt līdz 36 stundām ar vienu uzlādi, taču lielākā daļa lietotāju var sagaidīt, ka tas tiks izmantots 2-3 dienas.

Jūs saņemat arī īpašu pogu, ko Apple šeit sauc par darbības pogu. Varat to kartēt, lai veiktu dažādas darbības, piemēram, sāktu treniņu. Apple Watch Ultra 2 darbojas ar watchOS 10, kas šogad bija diezgan liels Apple Watch jauninājums, tostarp logrīku pārnešana uz plaukstas locītavu.

Tas ir patiešām labs pulkstenis, it īpaši, ja jau atrodaties Apple ekosistēmā, un tas ilgs. Tas ir tāpēc, ka šis ir titāna pulkstenis ar safīra displeju. Tas nozīmē, ka būs diezgan grūti to saskrāpēt.

Varat saņemt Apple Watch Ultra 2 no Best Buy, izmantojot tālāk norādīto saiti.