Kameras lietotne Pixel Watch tagad ir daudz noderīgāka

Google Pixel Watch un Pixel Watch 2 ir daži no tirgū pieejamākajiem un visvairāk lietojamajiem viedpulksteņiem. Viens no iemesliem ir tas, ka varat ērti izmantot pulksteni, lai kontrolētu noteiktus tālruņa kameras aspektus. Pateicoties jaunajam ziņojumam, mēs tagad zinām, ka kameras lietotnei Pixel Watch ir vairāk vadības ierīču.

Google Pixel Watch 2 ir jaunākais uzņēmuma viedpulkstenis, un tas ir uzlabojis to, ko uzņēmums piedāvāja pirmajā paaudzē. Tas ir aprīkots ar jaunāko Wear OS 4, vienmērīgu veiktspēju un perfektu integrāciju ar Google Pixel ekosistēmu. Ja vēlaties saņemt šo ierīci, skatiet tālāk esošo saiti.

Tagad kameras lietotnē Pixel Watch ir vairāk vadīklu

Viedpulksteņi ir ārkārtīgi noderīgi, un tie nodrošina iespēju pārvietot vairāk funkcionalitātes no tālruņa uz plaukstas locītavu. Tāpēc Google Pixel Watch ir ērta kameras lietotne. Tas ļauj uzņemt attēlu ar tālruni, izmantojot pulksteni kā tālvadības pulti. Varat arī tuvināt un tālināt, ieslēgt/izslēgt taimeri un pārslēgties starp priekšējo un aizmugurējo kameru. Tas novērš nepieciešamību skriet uz priekšu un atpakaļ starp kameru un vietu, kur fotografējat, ja atrodaties bez operatora.

Vēl viena lieliska šīs lietotnes iezīme ir fakts, ka varat redzēt skatu meklētāja tiešo priekšskatījumu tieši savā pulkstenī. Tātad, pirms fotografēšanas jūs precīzi zināt, ko redzat. Acīmredzot skatu meklētājs būs ļoti mazs, taču tas joprojām sniedz labu priekšstatu par to, uz ko skatāties.

Lai cik tas būtu ērti, tas ir bijis diezgan ierobežots funkcionalitātes ziņā. Kad fotografējat tumsā, jūs diezgan daudz esat iestrēdzis ar kameras noklusējuma režīmu. Par laimi, pēc jauna atjauninājuma kameras lietotnei Pixel Watch ir vairāk vadības ierīču.

Izmantojot lietotni, varat pārslēgties starp video, fotoattēlu, portreta, nakts skata, lēnas kustības un laika intervāla režīmiem. Tas pievieno lietotnei daudz funkcionalitātes, un tas mudinās to izmantot vairāk cilvēku. Ja šī funkcija vēl nav redzama, pārliecinieties, vai jūsu Pixel Watch kameras lietotne ir pilnībā atjaunināta.

Pixel pulksteņa kameras lietotnes vadīklas1
Pixel pulksteņa kameras lietotnes vadīklas1 2
Pixel pulksteņa kameras lietotnes vadīklas1