Metagood nodrošina 5 miljonus USD, lai veicinātu Osura tirgus vietu Bitcoin Art

Redmonda, Vašingtona, Amerikas Savienotās Valstis, 2023. gada 18. decembris, Chainwire

Metagood, blokķēdes tehnoloģiju un digitālo aktīvu uzņēmums, paziņoja par veiksmīgu 5 miljonu ASV dolāru sērijas sākuma finansēšanas kārtas pabeigšanu, kuras mērķis ir attīstīt savu Osura tirgu, kas koncentrējas uz mākslu Bitcoin ekosistēmā.

“Osura uzsāk revolucionāru sadarbību ar māksliniekiem, lai iemūžinātu viņu darbus Bitcoin, blokķēdē, kas ir sinonīms nepārspējamai drošībai un ilgmūžībai,” sacīja Metagood izpilddirektors Denijs Jans. “Esmu izmantojis Bitcoin vairāk nekā desmit gadus un nevarētu būt vairāk sajūsmā par iespējām, kas mūs sagaida ar Ordinals protokolu, kas ir vienkāršs, elegants un spēcīgs.”

Sora Ventures vadībā sērijas sākuma kārtā piedalījās galvenie investori, tostarp ACTAI Ventures, Bitcoin Frontier Fund, UTXO Management, London Real Ventures un Peach.xyz.

Protokols Ordinals, kas ir tikai gadu vecs, ir atvēris nozīmīgu tirgu augstvērtīgu aktīvu glabāšanai un nodrošināšanai Bitcoin blokķēdē. Osura veido infrastruktūru aktīvu palaišanai un tirdzniecībai, kas izstrādāti saskaņā ar Ordinals protokolu, sākot ar mākslu Bitcoin.

“Bitcoin mākslas izmantošana iezīmē soli uz digitālo īpašumtiesībām, paverot ceļu reālās pasaules aktīviem, lai nemanāmi veiktu darījumus blokķēdē,” atzīmēja Bils Tai, leģendārais riska kapitālists un Metagood priekšsēdētājs. “Kā liecināja citās ķēdēs ar neaizvietojamo marķieru (NFT) parādīšanos, mēs paredzam Bitcoin ceļojumu uz paralēlu sprādzienbīstamu izaugsmi un jau tagad redzam, ka Bitcoin pēdējos NFT tirdzniecības apjomos pārspēj citas ķēdes.”

Šis finansējuma pavērsiens, kas ir daļa no lielākajiem Metagood finansējuma centieniem 10 miljonu ASV dolāru apmērā, iezīmē jaunu ēru, virzot vairāk tehnoloģiju un produktu inovāciju Osura. Metagood mērķis ir no jauna definēt nozares standartus, apvienojot tehnoloģijas, mākslu un kopienas iesaistīšanos Bitcoin digitālo aktīvu tirgū.

“Metagood nosaka zelta standartu tehniskajiem jauninājumiem Ordinals tirgū,” sacīja Džeisons Fangs, Sora Ventures dibinātājs un vadošais partneris. “Sora Ventures ir stingri pārliecināts, ka visvērtīgākie digitālie artefakti atradīs savu māju Bitcoin. Vadība Metagood kārtā ir ne tikai iespēja, bet arī apliecinājums mūsu nelokāmajai ticībai Ordinals telpai.

Kapitāla iepludināšana veicinās uzņēmuma centienus veidot partnerattiecības ar māksliniekiem, uzlabot produktu uzlabojumus Osura un paplašināt savu inženieru un mārketinga komandu, lai apmierinātu augošo klientu un lietotāju pieaugumu.

“Ar šo jauno finansējumu Metagood ir gatavs pacelt Osura tirgu jaunos augstumos, vēl vairāk nostiprinot mūsu kā nozares līdera pozīciju augstākās kvalitātes digitālo artefaktu jomā,” sacīja Amanda Terija, Metagood galvenā operatīvā direktore. “Kad mēs virzāmies uz aizraujošo ainavu, kas noved pie Bitcoin samazinājuma uz pusi 2024. gada aprīlī, mēs uzskatām, ka laiks ir nevainojams, lai paplašinātu mūsu komandu un veicinātu mūsu apņemšanos ieviest Bitcoin inovācijas.

Metagood ir dinamiska dibinātāju komanda ar plašu pieredzi, kas balstās gan uz Bitcoin, gan uz Ethereum. Izpilddirektors Denijs Jangs, kriptovalūtu nozares veterāns, iepriekš nodibināja Maicoin, Taivānas lielāko kriptovalūtu biržu, kas darbojas kopš 2013. gada, un Blockseer — blokķēdes analīzes uzņēmumu, ko izmanto klienti, tostarp FIB, ASV slepenais dienests un IDD, ko pārdeva 2018. gadā. COO Amanda Terry, ar Twitter biznesa attīstības pieredzi un piecām veiksmīgām jaunuzņēmumu iegādēm komandai sniedz nenovērtējamu pieredzi kā digitālo mediju operatoram un jaunuzņēmumu investoram. Priekšsēdētājam Bilam Tai, kurš ir kriptovalūtu pionieris kopš 2010. gada, ir iespaidīgi sasniegumi kā pirmajam Zoom investoram un sākuma investoram Canva, Dapper Labs un 23 publiski tirgotos uzņēmumos.

Metagood 2021. gada septembrī vienā Ethereum darījumā ieviesa novatorisko 10 000 digitālās mākslas kolekciju OnChainMonkey (OCM). 2023. gadā OnChainMonkey iegāja Bitcoin vēsturē ar saviem novatoriskajiem uzrakstiem. Metagood palīdzēja uzlabot Ordinals protokolu un turpināja virzīties uz priekšu ar Ordinal kolekcijām OCM Dimensions un OCM Genesis vietnē Bitcoin. Abas kolekcijas demonstrēja jaunu novatorisku mākslu uz Bitcoin, un tajās tika ierakstītas kodu bibliotēkas Bitcoin (p5.js, Three.js), kurās tiek izmantoti rekursīvi uzraksti, jauna veida modulāra programmēšana, kas iespējota Bitcoin, kas ietaupa Bitcoin maksu, ko arī citi veidotāji var izmantot. .

Osura, Metagood’s NFT Marketplace, izceļas kā augstākās kvalitātes Ordinals platforma mākslai Bitcoin. Apņemoties izstrādāt izcilākos digitālos artefaktus, Osura debitēja ar divām izcilām Bitcoin Ordinals NFT kolekcijām: OnChainMonkey (OCM) Dimensions 300 un Asprey Bugatti olu kolekciju. Metagood cieši sadarbojās ar ikoniskajiem luksusa zīmoliem Asprey Studio un Bugatti, lai izveidotu savu pirmo ģeneratīvo mākslas kolekciju vietnē Bitcoin. Jaunajā gadā Metagood piedāvā aizraujošu klāstu māksliniekiem, kuri sāks darbu Osura 2024. gadā, tostarp Aleksis Andrē, kurš izveidoja “Friendship Bracelets” — vienu no populārākajām kolekcijām vietnē Artblocks savām pirmajām Bitcoin kolekcijām.

Līdzšinējais Metagood finansējums 10 miljonos dolāru ietver kriptovalūtu, mākslas un finanšu jomā, tostarp Markosu Bernatu (Casa Batlló), Sebastjanu Borgetu (Smilšu kaste), Holiju Brensonu (Virgin Unite), Dingalingu (NFT kolekcionārs), Gabiju Dizonu (YGG). , Roham Gharegozlou (Dapper Labs), Vudijs Harelsons, Kaspers Johansens (Spartan Group), Bobijs Lī (BTCC), Čārlijs Lī (Litecoin), Apolo Ohno (Tribe Capital), Yat Siu (Animoca Brands), Metjū Tans (Etherscan), Stacy Warden (Algorand), Owen Wilson, Mark Yusko (Morgan Creek Capital) un daudzi citi. Daļēju investoru sarakstu var atrast Metagood vietnē https://www.metagood.com/about-us.

Par Metagood:

Metagood ir novatorisks blokķēdes tehnoloģiju un digitālo aktīvu uzņēmums, kas nosaka jaunu standartu inovācijām kriptovalūtu nozarē. Koncentrējoties uz tehnoloģiju, mākslas un kopienas nemanāmu sajaukšanu, Metagood virza progresu blokķēdes tehnoloģijā, jo īpaši Bitcoin, izmantojot tādas iniciatīvas kā OnChainMonkey NFT un kūrēto Osura mākslas tirgu Bitcoin.

Izmantojot savu novatorisko NFT kolekciju OnChainMonkey, Metagood ir radījis vērtību un veicinājis svarīgus mērķus, piemēram, finansējis veiksmīgu Šarbatas Gulas (pazīstama kā “Afganistānas meitene” no ikoniskā 1984. gada National Geographic vāka) un viņas ģimenes no Afganistānas evakuācijas, ziedojot humānajai palīdzībai. palīdzība Ukrainā, koraļļu rifu saglabāšana un daudz kas cits. Metagood tika atzīts Fast Company 2022. gada balvā par labākajām pasaules mainīgajām idejām par ietekmi uz ieguldījumiem.

Sazināties

Metagood
[email protected]