Meta Quest ierīcēm tiks veikta lietotāja saskarnes kapitālais remonts, lai nodrošinātu “bagātīgāku vidi”

Meta galvenais tehnoloģiju direktors Endrjū Bosvorts ir atklājis, ka uzņēmums veic nozīmīgu Meta Quest austiņu lietotāja interfeisa (UI) infrastruktūras pamatremontu. Bosvorts dalījās ar šo atjauninājumu savas nesenās Ask Me Anything (AMA) sesijas laikā vietnē Instagram, kurā viņš pievērsās lietotāju bažām par pašreizējā lietotāja interfeisa sarežģītību un norādīja uz gaidāmajiem uzlabojumiem.

Lai gan Bosvorts atturējās sniegt konkrētu laika grafiku šī Quest ierīču lietotāja interfeisa remonta izlaišanai, viņš atzina plaši izplatītās atsauksmes no lietotājiem dažādās platformās, tostarp X (iepriekš Twitter), Reddit un paša Meta sociālajā platformā, paužot neskaidrību par pašreizējā lietotāja saskarne. Viņš uzsvēra uzņēmuma apņemšanos nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un ķircināja iespēju lietotājiem izveidot “bagātīgāku vidi”.

Quest lietotāja saskarne ir saņēmusi atsauksmes par tās sarežģītību un uztverto lietotājam draudzīguma trūkumu, salīdzinot ar tādām ierīcēm kā Apple Vision Pro. Bosvorta komentārs liecina, ka Meta pēta veidus, kā uzlabot lietotāja interfeisu, iespējams, nemanāmāk integrējot jauktās realitātes elementus. Pašlaik Meta Quest 3 lietotāji var vienlaikus darbināt līdz trim lietotnēm vai logiem, taču uzņēmums ir ierobežojis šo elementu izvietošanu un manipulācijas ar tiem.

Meta centieni saistībā ar lietotāja saskarnes kapitālo remontu attiecas arī uz paplašinājumu izstrādi

Papildinājumi ir jauktas realitātes sīkrīki, kas ir līdzīgi logrīkiem jūsu Android vai iOS klausules sākuma ekrānā. Kā ziņo Android Central, Meta ir novirzījusi resursus no savas paplašinātās realitātes (AR) komandas uz virtuālās realitātes (VR) komandu, lai paātrinātu paplašinājumu izstrādi un integrētu jauktās realitātes pieredzi Quest lietotāja saskarnē.

UI kapitālais remonts varētu ietvert tādas funkcijas kā iespēja novietot logus un lietotnes jebkur jauktā realitātē, līdzīgi kā Apple Vision Pro. Bosvorts deva mājienu par iespēju noņemt trīs logu ierobežojumu Horizon Workrooms, Meta darba programmatūrā, kā ierobežojuma iemeslu minot sākotnējās veiktspējas problēmas.

Pievēršoties salīdzinājumiem starp Apple Vision Pro un Meta’s Quest 3, Bosvorts piebalsoja izpilddirektora Marka Cukerberga apgalvojumam, ka Quest 3 piedāvā labāku vērtību un funkcionalitāti lielākajai daļai lietotāju. Atzīstot konkurenci, Bosvorts uzsvēra Meta apņemšanos ieviest jauninājumus un uzlabot VR pieredzi saviem lietotājiem.