Šī Invoxia viedā suņu kaklasiksna var sekot līdzi tās labklājībai

Izstādē CES 2024 Invoxia, GPS izsekošanas tehnoloģiju speciālists, iepazīstināja ar vismodernāko viedo mājdzīvnieku kaklasiksnu ar nosaukumu Invoxia Minitailz. Balstoties uz iepriekšējās viedās suņu kaklasiksnas panākumiem, Invoxia apgalvo, ka Minitailz ir uzlabota versija, kas paredzēta gan kaķu, gan suņu vajadzībām. Šīs ierīces izcilā iezīme ir tās spēja ne tikai gandrīz reāllaikā izsekot mājdzīvnieku atrašanās vietai, bet arī uzraudzīt to biometriskos datus, tostarp sirdsdarbības ātrumu un, jo īpaši, noteikt priekškambaru mirdzēšanu (AFib).

Atšķirībā no tā priekšgājēja, Minitailz sver tikai 36 gramus, padarot to vieglu un piemērotu gan kaķiem, gan suņiem. Jūs varat viegli piestiprināt šo ierīci esošajām mājdzīvnieku kaklasiksnām, izmantojot regulējamu gredzenu. Iebūvētā SIM un GPS tehnoloģija nodrošina precīzu atrašanās vietas izsekošanu, tverot dažādas aktivitātes, piemēram, pastaigas, skrējienus un pat rotaļīgus “tuvinājumus”, kuros mājdzīvnieki bieži iesaistās.

Mājdzīvnieku izsekotājs Minitailz var arī izmērīt un noteikt priekškambaru mirdzēšanu (AFib)

Minitailz uzlabotie biometriskie sensori apvienojumā ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām lepojas ar iespaidīgu precizitāti no 97% līdz 99%, izsekojot elpošanas un sirds funkcijas. Proti, tas var noteikt AFib, brīdinot mājdzīvnieku īpašniekus par iespējamām neregulārām sirdsdarbības problēmām. Jebkuru anomāliju gadījumā ierīce nosūta brīdinājumu mājdzīvnieka īpašniekam. Tas nodrošina savlaicīgu uzmanību jūsu mājdzīvnieka veselībai.

Minitailz pavadošajā lietotnē ir iekļauts sarunvalodas ģenerējošs AI aģents, kas lietotāja pieredzei piešķir futūristisku pieskārienu. AI elements veido personalizētus mājdzīvnieku ziņojumus, atbildot uz jautājumiem par mājdzīvnieka veselību un aktivitātēm. Lietojumprogrammas saskarne nodrošina viegli lasāmus pārskatus, kas ģenerēti no savāktajiem datiem.

Minitailz ir nonācis tirgū suņiem, ko var iegādāties vietnē 99 $. Tas piedāvā SIM pakalpojumu abonementu, sākot no USD 8,30 mēnesī. Paredzams, ka kaķu versija tiks izlaista 2024. gada martā, arī cena 99 $. Rezumējot, Invoxia piedāvā mājdzīvnieku īpašniekiem visaptverošu risinājumu, lai reāllaikā sekotu līdzi savu pūkaino pavadoņu labklājībai.

Kredīts: Invoxia