Uber pārtrauc alkohola piegādes uzņēmumu Drizly darbību, ko tas iegādājās pirms 3 gadiem par 1,1 miljardu dolāru

Uber beidzot attālinās no alkohola piegādes biznesa, noslēdzot savu miljardu dolāru eksperimentu ar Drizly. Saskaņā ar ekskluzīvu Axios ziņojumu, automobiļu pakalpojumu gigants paziņoja par savu lēmumu līdz martam slēgt Drizly platformu.

Pirms trim gadiem iegādājoties Drizly par 1,1 miljardu ASV dolāru, laikā, kad pieauga piegāžu skaits pie durvīm, Uber saskārās ar izaicinājumiem, jo ​​piegādes tirgus izaugsme palēninājās. Situāciju vēl vairāk saasināja sarežģījumi ar regulatoriem saistībā ar lietotāju datu pārvaldību.

Pierre-Dimitri Gore-Coty, Uber piegādes SVP, dalījās ar Axios, ka uzņēmums tagad par prioritāti piešķir Uber Eats un koncentrējas uz to, lai piedāvātu patērētājiem visaptverošu pakalpojumu klāstu vienā lietotnē, sākot no pārtikas un pārtikas precēm līdz alkoholam. Iepriekšējā gadā Drizly jau bija atlaidusi 100 darbiniekus, un dažas tā funkcijas bija integrētas Uber Eats.

Problēmas ar Drizly sākās 2020. gadā pēc Uber iegādes, kad tika atklāts datu pārkāpums, kas skāra 2,5 miljonus lietotāju. Tika ziņots, ka Drizly un tā bijušais izpilddirektors divus gadus zināja par drošības ievainojamību, taču nespēja to novērst. Federālā tirdzniecības komisija (FTC) atklāja šo informāciju pēc Uber iegādes, kā rezultātā tika noteikti ierobežojumi attiecībā uz klientu datu veidiem, kurus Drizly varēja vākt un uzglabāt.

Uber, uzsverot savu apņemšanos nodrošināt galveno Uber Eats lietotni, vairākos preses relīzēs mazināja savu saistību ar Drizly. Šis solis atspoguļo citur novēroto tendenci, jo tādi uzņēmumi kā Google samazināja Fitbit produktu komandu pēc valkājamo tehnoloģiju zīmola iegādes par 2,1 miljardu ASV dolāru 2021. gadā, novirzot uzmanību uz savu produktu izstrādi.

Drizly, ko 2012. gadā dibināja Korijs Rellass, Džastins Robinsons, Nikolass Relass un Spensers Freizers, bija e-komercijas alkohola tirgus, kas piedāvā plašu alus, vīna un stipro alkoholisko dzērienu izvēli. Darbojoties 1400 pilsētās, Drizly sadarbojas ar mazumtirgotājiem, lai piedāvātu savus produktus tiešsaistē, piedāvājot patērētājiem personalizētu un pārskatāmu iepirkšanās pieredzi.