Lenovo uzskata, ka tas var kļūt par trešo viedtālruņu zīmolu

Ķīniešu zīmols Lenovo cītīgi liek derības uz savu meitasuzņēmumu Motorola. Tā iegādājās zīmolu no Google 2014. gadā, lai konkurētu ar Samsung un Apple. Gadu gaitā tas ir pozicionējis sevi kā vienu no galvenajiem spēlētājiem viedtālruņu klāstā, taču ir vēl vairāk. Vismaz Lenovo grupas izpildviceprezidents un prezidents (starptautiskie tirgi) Metjū Zielinskis tā uzskata. Viņš sader, ka Motorola kļūs par trešo lielāko viedtālruņu spēlētāju pasaulē.

Lenovo vadošais vadītājs uzskata, ka Motorola kļūs par trešo trešo lielāko viedtālruņu zīmolu

“Es varētu derēt, ka pēc trim gadiem mēs būsim trešajā vietā visā pasaulē,” CNBC sacīja Metjū Zielinskis. Pašlaik Motorola un Lenovo kopā ieņem aptuveni 4% no pasaules viedtālruņu tirgus, liecina Counterpoint Research (izmantojot CNBC).

Lai gan tas neizklausās daudz, Motorola dažās jomās klājas labi. Tas ir trešais lielākais uzņēmums ASV. Zielinskis skaidroja, ka Lenovo ir plāns palielināt savu tirgus daļu dažādās pasaules vietās. Viņi vēlas turpināt stabilu izaugsmi, līdz sasniegs 10% tirgus daļu noteiktos reģionos. Tas palielinās un palīdzēs viņiem kļūt populārākiem visā pasaulē. Viņi arī ir iekļuvuši premium tirgū ar salokāmo Razr, lai konkurētu viens pret vienu ar tādiem kā Apple un Samsung.

Vai Indija varētu palīdzēt Lenovo/Motorola gūt panākumus?

Samsung pašlaik ir vispopulārākais viedtālruņu zīmols Indijā, saskaņā ar Counterpoint Research, kam cieši seko Xiaomi, Vivo, realme, OPPO uc Samsung, Xiaomi un citi Indijā ienāca apmēram pirms desmit gadiem.

Motorola jau bija nokļuvusi Dienvidāzijas valstī. Tās mantojums palīdzēja tai atjaunot lietotāju uzticību. Neskatoties uz izmaiņām gadu gaitā, indieši joprojām saista Motorola ar tās 90. gadu reputāciju, lielāku nozīmi piešķirot pašam zīmolam, nevis tā pašreizējām īpašumtiesībām.

Tātad Indija varētu būt droša izvēle Motorola. Zielinskis ziņojumā arī minēja, ka Lenovo var palielināt ražošanu Pondičeri, Indijā. Viņš piebilda: “Mums ir svarīgas sarunas ar Indijas valdību, un mēs arī plānojam Indijā radīt vairāk lietu, kas radīs tur vairāk darba vietu.” Viņš secināja, ka Lenovo pievērš uzmanību Indijai.