Pikseļu labošanas režīms aizsargā datus bez dublēšanas un atjaunošanas

Pikseļu labošanas režīma rīka mērķis ir aizsargāt lietotāju privātumu remonta laikā, novēršot nesankcionētu piekļuvi ierīces datiem. Ja ir iespējots labošanas režīms, lietotāji var nodot savus Pixel tālruņus remontam. Tam nebūs nepieciešami laikietilpīgi dublēšanas, dzēšanas un atjaunošanas procesi. Kad remonts ir pabeigts, lietotāji var viegli atspējot labošanas režīmu, nodrošinot ātru un efektīvu remonta pieredzi.

Lai vēl vairāk palīdzētu lietotājiem identificēt un risināt problēmas ar saviem Pixel tālruņiem, Google izlaiž Pixel diagnostikas lietotni. Lietotāji var piekļūt šai lietotnei, numura sastādīšanas panelī ievadot *#*#7287#*#*, ļaujot veikt ierīču diagnostikas testus gan pirms, gan pēc remonta. Lietotne nodrošina dažādus diagnostikas rīkus, lai pārbaudītu fiziskus defektus, displeja problēmas, sensoru problēmas un savienojamības problēmas. Šī iniciatīva ir proaktīvs solis, lai lietotājiem pēc remonta nodrošinātu pareizi funkcionējošu ierīci.

Google ievieš rīku ātrai remontam un efektīvai ierīces apkopei, izmantojot pikseļu labošanas režīmu

Pikseļu labošanas režīma diagnostikas rīks (2)
Pikseļu labošanas režīma diagnostikas rīks (3)
Pikseļu labošanas režīma diagnostikas rīks (1)
Pikseļu labošanas režīma diagnostikas rīks (2)
Pikseļu labošanas režīma diagnostikas rīks (3)

Google pārveido savas remonta rokasgrāmatas, lai padarītu tās lietotājiem draudzīgākas tehniķiem un pašdarinātājiem (DIY vai Dari pats). Pārstrādātās rokasgrāmatas piedāvā skaidru un kodolīgu Pixel tālruņu remonta rokasgrāmatu, atvieglojot efektīvus un iedarbīgus remonta procesus. Lai gan pašlaik ir pieejams atsevišķiem modeļiem, piemēram, Google Pixel Fold, Google Pixel 8 un Google Pixel 8 Pro, Google plāno paplašināt remonta rokasgrāmatu pieejamību, lai nākamajos mēnešos aptvertu iepriekšējās un gaidāmās Pixel ierīces.

Papildus rīku nodrošināšanai atsevišķiem lietotājiem Google paplašina savas remonta iespējas, sadarbojoties ar neatkarīgiem remonta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, uBreakiFix. Izmantojot vairāk nekā 700 atrašanās vietas visā ASV, lietotāji var ērti piekļūt remonta pakalpojumiem neatkarīgi no tā, vai garantija ir vai tā ir beigusies. Google apņemšanās nodrošināt ilgtspējību, produktu ilgmūžību un labojamību uzsver tā apņemšanos piedāvāt lietotājiem nevainojamu un pagarinātu viņu Pixel ierīču kalpošanas laiku.

Kā daļu no savas plašākas iniciatīvas, lai atbalstītu remontētājus, neatkarīgi no tā, vai tie ir profesionāli vai pašizveidojušies entuziasti, Google piedāvā oriģinālās rezerves daļas, izmantojot iFixit, un ievieš Shyft Global Services remonta piederumus un rīkus. Šīs holistiskās pieejas mērķis ir uzlabot remonta pieejamību un samazināt ierīces apkopes ietekmi uz vidi.