Adresējamais Web3 izaugsmes mārketinga līderis pabeidz 13,5 miljonu dolāru palielinājumu, ko vadīja BITKRAFT

Telaviva, Izraēla, 2023. gada 21. decembris, Chainwire

Addressable, Web3 izaugsmes mārketinga līderis šodien paziņoja par veiksmīgu otrā finansējuma kārtas noslēgšanu šogad, līdz šim sasniedzot 13,5 miljonus ASV dolāru. Kapitāla iepludināšana ļaus Addressable papildināt savu Web3 Growth Suite un paplašināt pakalpojumus, iekļaujot jaunus reklāmu tīklus un blokķēdes, nostiprinot savu Web3 izaugsmes mārketinga kategorijas līdera statusu.

Šis nozīmīgais pavērsiens ir balstīts uz Addressable spēcīgo virzību ceļā uz Web3 izaugsmes problēmas risināšanu uzņēmumiem. Finansēšanas kārtu vadīja BITKRAFT Ventures, piedaloties stratēģiskajam investoram Karatage, pievienojoties esošajiem investoriem Viola Ventures, Fabric Ventures, Mensch Capital Partners, North Island Ventures un vairākiem citiem stratēģiskajiem investoriem.

Addressable iespējas ir ievērojami paplašinājušās, ļaujot attiecināt kriptovalūtu maku īpašniekus 400 000 vietņu, tostarp Bloomberg, The New York Times un Yahoo Finance. Addressable tagad aptver trīs jaunus reklāmu tīklus, tostarp Unity, Pubmatic un Magnite, papildus sākotnējam Twitter reklāmu tīkla pārklājumam. Šis paplašinājums ļauj Addressable nodrošināt visaptverošākas un mērķtiecīgākas maksas reklāmu kampaņas sociālajos tīklos, vietnēs un mobilajās lietotnēs.

Turklāt Addressable viena klikšķa SDK instalēšana, ko apstiprinājusi Google un ir pieejama Google tagu pārvaldniekā, mārketinga speciālistiem vienkāršo integrācijas procesu, ļaujot bez piepūles izsekot vietņu reklāmguvumiem, maka savienojuma izveidei un blokķēdes reklāmguvumiem. Integrācijas ar Twitter Pixel, DSP pikseļiem, Mixpanel un Google Analytics vēl vairāk racionalizē reklāmguvumu notikumu uzskaiti.

“Addressable apņemšanās mainīt Web3 izaugsmi joprojām ir nelokāma, un pašreizējā tirgū tā kļūst vēl svarīgāka,” sacīja Tomers Šaroni, Addressable līdzdibinātājs un izpilddirektors.

“Mēs esam priecīgi vadīt Addressable jauno investīciju kārtu. Tā kā spēļu industrija turpina attīstīties un paplašināt savu digitālo pēdas nospiedumu, ir skaidrs, ka Web3 tehnoloģijām būs izšķiroša nozīme lietotāju iesaistes nākotnes veidošanā. Addressable novatoriskais Web3 izaugsmes komplekts izceļas kā spēles mainītājs, piedāvājot tirgotājiem jaudīgus rīkus, lai pārvietotos šajā dinamiskajā vidē un radītu ienesīgu lietotāju izaugsmi. Mēs ar prieku varam atbalstīt Addressable misiju, lai veicinātu mārketinga speciālistus, un ceram, ka viņu platforma jau tagad ietekmēs spēļu industriju un ne tikai. Addressable komanda izceļas ar savu kaujās pārbaudīto maģiju datu un produktu izstrādē, kā arī pasaules līmeņa sasniegumus izpildē,” saka Malte Barta, BITKRAFT Ventures galvenā partnere.

Addressable pašlaik apkalpo vairāk nekā 50 klientus un ir nevainojami izpildījis vairāk nekā 750 kampaņas, un ar prieku atklāj uzlabojumus, kas ietver pielāgotas spēļu grāmatas, DeFi, Blockchain infrastruktūras, pakalpojumu un apmaiņu.

“Web3 spēlētāju iesaistīšanas sākumposmā mērķtiecīgs mārketings ir bijis mūsu panākumu atslēga. Izmantojot gan tradicionālo spēlētāju, gan Web3 spēlētāju ieskatus, esam uzlabojuši savu pieeju lietotāju iegūšanai. Addressable Web3 izaugsmes komplekts ir devis daudzsološus rezultātus, uzlabojot mūsu mārketinga stratēģijas, jo īpaši attiecībā uz mūsu spēļu auditorijas precīzu mērķauditorijas atlasi. Platformas loma mūsu mārketinga pasākumos, īpaši pārejā no tradicionālās uz Web3 spēlētāju iesaistīšanos, ir bijusi ievērības cienīga. Addressable spēja identificēt potenciālos spēļu klientus un sazināties ar tiem labi atbilst mūsu mērķiem, padarot to par vērtīgu rīku mūsu turpmākajām spēļu kampaņām,” sacīja Michael Migliero, Big Time Studios KKO.

Addressable, ko 2022. gada jūnijā dibināja Tomers Šaroni, Tomers Šlomo un doktors Asafs Nadlers, apliecina viņu dziļās zināšanas datu analītikas un mākslīgā intelekta jomā. Kopā viņiem ir vairāk nekā 20 publikācijas, kas aptver blokķēdi, mašīnmācīšanos un lielos datus. Addressable komandā ir 24 darbinieki, kas ir sadalīti pa birojiem Telavivā, Ņujorkā, Londonā un Madridē.

Par Addressable

Addressable, ko 2022. gada jūnijā dibināja Tomers Šaroni, Tomers Šlomo un Dr. Asafs Nadlers, ir Web3 izaugsmes mārketinga nozares līderis. Addressable ļauj tirgotājiem visā telpā atlasīt mērķauditoriju un tirgot tieši Web3 auditorijas, saistot blokķēdes un sociālos datus, analizējot ķēdes un ārpus ķēdes darbības un izmantojot lielos datus precīzai veiktspējas izsekošanai.

Sazināties

dūdot
Asafs Nadlers
Adresējams
[email protected]