Augstas veiktspējas Snapdragon 8 Gen 4 kodoli, lai sasniegtu jaunu maksimumu

Saskaņā ar jauno Digital Chat Station ziņojumu, Snapdragon 8 Gen 4 sasniegs jaunu maksimumu tā augstas veiktspējas kodolu ziņā. Digital Chat Station ir labi zināms ķīniešu padomu sniedzējs, un viņš reti kļūdās, tāpēc paturiet to prātā.

Augstas veiktspējas Snapdragon 8 Gen 4 ir paredzēts, lai sasniegtu jaunu virsotni

Pamatojoties uz viņa kopīgoto informāciju, augstas veiktspējas kodoli Snapdragon 8 Gen 4 iekšpusē varētu sasniegt 4,00 GHz. Snapdragon 8 Gen 3 augstas veiktspējas kodoli sasniedz maksimumu 3,30 GHz. Lieki piebilst, ka tas būtu milzīgs stimuls.

Kā daudzi no jums zina, Snapdragon 8 Gen 4 tiks ražots, izmantojot TSMC otrās paaudzes 3nm procesu. Tam vajadzētu uzlabot enerģijas efektivitāti papildus mikroshēmas veiktspējas palielinājumam.

Šī mikroshēma varētu pilnībā atteikties no efektivitātes kodoliem

Tagad Snapdragon 8 Gen 4 varēja izlaist efektivitātes kodolus, līdzīgi kā to darīja MediaTek Dimensity 9300. Šis fakts varētu uzlabot veiktspēju, bet arī ietekmēt enerģijas efektivitāti. No otras puses, jaunais 3 nm mezgls uzlabos enerģijas efektivitāti, tāpēc, iespējams, lietas tiks līdzsvarotas.

Paredzams, ka Snapdragon 8 Gen 4 piedāvās 2+6 kodolu iestatījumu. Tiks izmantots Adreno 830 GPU, un, pamatojoties uz dažām baumām, GPU ir ātrāks nekā Apple M2 mikroshēmā. Tomēr tas vēl jāredz.

Paredzams, ka Qualcomm izmantos Oryon kodolus

Ir arī vērts atzīmēt, ka Qualcomm šoreiz plāno izmantot savus Oryon kodolus. Mēs brīnāmies, kādas izmaiņas viņi pārstāvēs vispārējā lietu shēmā.

Paredzams, ka Snapdragon 8 Gen 4 parādīsies šī gada ceturtajā ceturksnī. Snapdragon 8 Gen 3 ieradās oktobra beigās, savukārt tiek baumots, ka Snapdragon 8 Gen 4 ieradīsies vēl ātrāk nekā šogad.

Lieki piebilst, ka tas tieši konkurēs ar MediaTek Dimensity 9400 procesoru. Abi uzņēmumi ar to ir nodarbojušies jau labu laiku.