Noplūdušais Galaxy S24 Ultra kameras modulis atklāj būtiskas izmaiņas

Samsung Galaxy S24 noplūžu biežums un intensitāte turpina pieaugt, tuvojoties oficiālajai atklāšanai. Pēc oficiālajiem renderējumiem un galvenajām specifikācijām iekšējie komponenti ir sākuši parādīties noplūdē. Attēlā, kas ievietots vietnē X, it kā redzams Galaxy S24 Ultra kameras modulis. Rūpīgi apskatot attēlu, atklājas dažas interesantas detaļas.

Galaxy S24 Ultra ir pārveidota tālummaiņas kamera

Šķiet, ka noplūdušais fotoattēls ir uzņemts ražotnē. The kameras moduļi atrodas paplātē ar etiķeti, kas apzīmē Galaxy S24 Ultra modeļa numuru (SM-S928U), SKU un citu informāciju. Mēs redzam, ka modulim ir pievienotas četras kameras – trīs kolonnā un ceturtā vienība blakus tām.

Kamera, kas atrodas vertikālā masīva vidū, ir lielākā. Tam vajadzētu būt 200 MP primārajam šāvējam ar 12 MP īpaši platleņķa objektīvu virs tā. Apakšējā kamerai ir jābūt periskopa tālummaiņas kamerai (5x), bet otrajai tālummaiņas kamerai (3x) atrodas atsevišķi vertikālā masīva labajā pusē. Virs tā jāatrodas LED zibspuldzei un lāzera autofokusa sensoram.

Kopumā kameras modulis ir identisks Galaxy S23 Ultra modulim. Tomēr periskopa tālummaiņas kamera šķiet nedaudz mazāka. Iespējams, tas ir tāpēc, ka Samsung pārslēdzas no 10x optiskās tālummaiņas uz 5x. Uzņēmums par prioritāti piešķir programmatūras funkcijām, nevis neapstrādātas aparatūras iespējām. Tas uzlabo sensora izšķirtspēju līdz 50 MP izšķirtspējai no 10 MP, lai uzlabotu fotoattēlu detaļu.

Varam arī redzēt, ka tālummaiņas kamerai augšpusē ir apļveida objektīvs, nevis taisnstūra vai kvadrātveida objektīvs. Ievērojamais X tipster Ice Universe saka, ka Samsung izvēlējās šo dizainu, kas ir redzams arī Vivo X100 Pro, jo tam ir “noteiktas priekšrocības”. Ja paskatās uzmanīgi, zem apaļās lēcas augšpusē joprojām ir kvadrātveida prizma. Cerams, ka uzņēmums gūs cerētos rezultātus.

Galaxy S24 sērija debitēs tikai pēc aptuveni trim nedēļām

Ja noplūdes būs precīzas, Samsung 2024. gada 17. janvārī atklās Galaxy S24 sēriju. Tagad tas ir tikai aptuveni trīs nedēļas. Atklāšanas pasākums notiks Sanhosē, Kalifornijā. Ultra modelim līdzi nāks vaniļas Galaxy S24 un Galaxy S24+. Pēdējiem diviem modeļiem trūkst 5x periskopa tālummaiņas kameras, un aizmugurē ir 50 MP primārais šāvējs. Pārējais kameras iestatījums nav mainīts.