Apple var laist klajā salokāmu tālruni, taču vēl ir pāragri svinēt

Mūsdienās, ja meklējat mobilo tālruni, varat izvēlēties no vairākiem formas faktoriem, taču tas ne vienmēr ir bijis tā, vismaz viedtālruņu kontekstā. Tātad ikvienam ir kaut kas: mazs, kompakts, liels un kaut kas atverams, salokāms vai apgriežams. Jūs būtu uzminējuši, par ko mēs runājam; mēs runājam par salokāmiem tālruņiem. (Īsa vēsture: Royole FlexPai kļuva par pasaulē pirmo salokāmo viedtālruni, kad tas nonāca plauktos 2018. gadā).

Tajā pašā piezīmē tika izmantoti lielie tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Samsung, Huawei un Motorola. Līdz tam laikam salokāmie tālruņi bija kļuvuši populārāki, un visi vēlējās vismaz izmēģināt kādu no tiem. Viens no nesenajiem laidieniem, OnePlus Open, ieguva AH labāko salokāmo viedtālruni 2023. gadā. Tagad, kad šis tirgus paplašinās, iesaistoties arvien vairāk spēlētāju, šķiet, ka Apple paātrinās. Un varētu būt Apple salokāms tālrunis.

Uz kartēm varētu būt Apple salokāmais tālrunis

Saskaņā ar The ELEC datiem (tulkots, izmantojot Google translate), Apple varētu strādāt pie salokāma viedtālruņa, un agrākais, ko mēs varētu sagaidīt, ir aptuveni 2026.–2027. Ziņojumā ir pievienotas vairākas detaļas par iespējamo attīstību. Tas varētu būt aptuveni 7 līdz 8 collas, mērot pa diagonāli, un galu galā varētu aizstāt 8,3 collu iPad Mini.

Turklāt Samsung Display un LG Display acīmredzot ir iesnieguši Apple saliekamo paneļu paraugus. It īpaši tiek baumots, ka Samsung Display strādā pie Apple salokāmu paneļu izstrādes. Pastāv spekulācijas, ka Apple salokāmais tālrunis varētu aizstāt iPad mini. Bet ir arī pretarguments, ņemot vērā Apple notiekošo OLED izstrādes projektu iPad mini modelim.

Turklāt Apple 2027. gadā svinēs iPhone tālruņu 20. gadadienu, un kartēs varētu būt ievērojami dizaina uzlabojumi, līdzīgi tam, ko mēs redzējām iPhone X izlaišanas laikā iPhone 10. gadadienā.

Kamēr mēs nesaņemsim plašāku informāciju par iespējamo Apple salokāmo tālruni vai kaut kas oficiāls pārtraukums, ieteicams šo informāciju uztvert ar nelielu sāls graudu.