Ziņojumā teikts, ka Galaxy S24 Ultra ir 10x tālummaiņa, taču tā var būt nepareizi

Līdz oficiālās atklāšanas brīdim ir atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis, Galaxy S24 noplūdes sāk izplatīties biezi un ātri. Lai gan nav daudz kas jāzina, jauna noplūde ir radījusi apjukumu fanu vidū, kuri ar nepacietību gaida jaunos Samsung flagmaņus. Tajā teikts, ka Ultra modelim joprojām ir 10x tālummaiņas kamera, kas iepriekš tika aizstāta ar 5x objektīvu. Kā izskatās, ziņojums ir nepareizs. Šķiet, ka 10x objektīvs uz visiem laikiem ir pazudis.

Galaxy S24 Ultra, iespējams, nav 10x tālummaiņas kameras

Dažus pēdējos gadus Samsung Ultra flagmaņos ir divas īpašas tālummaiņas kameras — viena ar 3x optisko tālummaiņu un otra ar 10x optisko tālummaiņu. Pamatojoties uz noplūdēm, uzņēmums nākamgad maina konfigurāciju. Galaxy S24 Ultra būs 5x un 3x tālummaiņas kameras ar attiecīgi 50MP un 10MP sensoriem (abi 10MP Galaxy S23 Ultra). Samsung koncentrējas uz programmatūras uzlabojumiem, lai uzlabotu attēla kvalitāti.

Gandrīz katra Galaxy S24 noplūde pēdējos mēnešos teica to pašu, ka Galaxy S24 Ultra nav 10x optiskās tālummaiņas kameras. Tomēr pazīstamais korejiešu izdevums The Elec nesen ziņoja, ka tālrunim ir 10 MP 10x tālummaiņas kamera un 50 MP 5x tālummaiņas kamera. Tas izraisīja spekulācijas, ka Samsung, iespējams, ir mainījis savas domas pēdējā brīdī un tā vietā nomaina 3x objektīvu un uzlabo sensoru otrai tālummaiņas kamerai.

Tomēr tas tā var nebūt. Iespējams, publikācija ir kļūdījusies. Ievērojamais X tipster Revegnus norāda, ka pārskats ir nepareizs un ka Galaxy S24 Ultra nav 10x tālummaiņas kameras. Kā ziņots iepriekš, tam ir 50 MP 5x objektīva un 10 MP 3x objektīva kombinācija. Citas kameras ietver 200 MP primāro aizmugures šāvēju, 12 MP īpaši platleņķa objektīvu un 12 MP pašbildes kameru.

Tālrunis var ļaut uzņemt 8K video ar 5x optisko tālummaiņu

Tiek ziņots, ka Samsung Galaxy S24 Ultra izmanto augstākas izšķirtspējas telefoto kameru ar mazāku optisko tālummaiņu, lai uzlabotu attēla kvalitāti. Jau ir ziņots, ka šīs izmaiņas ļaus nevainojami ierakstīt 4K video ar ātrumu 60 kadri sekundē. Jaunas baumas vēsta, ka varat uzņemt 8K video ar 5x optisko tālummaiņu.

Galaxy S23 Ultra jau ļauj tuvināt, ierakstot 8K video. Tomēr tas viss ir digitālā tālummaiņa. Pāreja uz 5x telefoto objektīvu var ļaut izmantot nākamās paaudzes Samsung flagmani optiskā tālummaiņa 8K video. Varat pat iegūt optisko tālummaiņu 5x portreta kadriem. Citas baumotās funkcijas ietver uzlabotu stabilizāciju spilgtā un vājā apgaismojumā un AI Object Aware Engine priekšējām un aizmugurējām kamerām. Galaxy S24 sērija debitēs janvārī.