AllSpice.io piesaista papildu finansējumu 6 miljonu ASV dolāru apmērā savai aparatūras sadarbības platformai

Agrāk aparatūras produktu izstrāde bija ilgstošs process, kas ietvēra gadiem ilgu pētniecību un attīstību. Tomēr mūsdienu straujajā tehnoloģiju vidē uzņēmumi nevar atļauties tērēt tik daudz laika, jo līdz to ieviešanas brīdim tehnoloģija kļūst novecojusi. Ne tikai tas, ka aparatūras komandas tagad saskaras ar sarežģītākām prasībām un pastāvīgi sarūkošiem piegādes termiņiem.

Kails Dumonts, AllSpice.io līdzdibinātājs un CTO, personīgi saskārās ar grūtībām izveidot aparatūras projektēšanas un pārskatīšanas procesu, kas varētu proaktīvi pielāgoties mainīgajām biznesa un darbības vajadzībām. Šī pieredze pamudināja viņu un viņa komandu izveidot aparatūras sadarbības platformu AllSpice.io. Šī aparatūras platforma Git savieno vietējos inženiertehniskās projektēšanas rīkus, piedāvājot uz Git balstītu pārskatīšanas vadību, centrālo centru starpkomandu sadarbībai, darbplūsmas automatizācijai un dizaina analītikai.

Lai vēl vairāk paplašinātu uzņēmuma klientu bāzi un modernizētu sadarbību elektronikas dizaina jomā, AllSpice.io šodien paziņoja, ka ir nodrošinājis papildu 6 miljonus ASV dolāru riska kapitāla finansējumam. Šī pēdējā kārta, ko atbalsta tādi ievērojami investori kā Root Ventures, Flybridge Capital Partners, Benchstrength, Bowery Capital un eņģeļu investoru grupa, kopējo AllSpice.io finansējumu palielina līdz 10 miljoniem USD.

AllSpice.io izmantos jauno kapitāla iepludināšanu, lai izstrādātu jaunas funkcijas, kas atbilstu tās augošajai uzņēmuma klientu bāzei un uzlabotu sarežģītas ieviešanas, integrācijas un papildu atbalstu ECAD formātiem.

Vietne AllSpice.io, ko dibināja un izveidoja inženieri, sniedz citiem inženieriem iespēju racionalizēt savas darbplūsmas, izmantojot Git iespējas. Izmantojot tādas funkcijas kā automatizācija, starpkomandu sadarbība un versiju kontrole, inženieri var efektīvi izstrādāt aparatūru. AllSpice.io klientu loks ir no jaunizveidotiem uzņēmumiem līdz Fortune 500 uzņēmumiem dažādās nozarēs, piemēram, robotikā, instrumentu, kosmosa, plaša patēriņa elektronikas, transporta, medicīnas ierīču un automobiļu rūpniecībā.

Valentīna Ratnere, AllSpice.io līdzdibinātāja un izpilddirektore, uzsvēra elektronikas projektēšanas procesu modernizācijas nozīmi uzņēmumiem. “Pēc gadu desmitiem ilgas stagnējošas instrumentu kopas uzņēmumiem ir milzīga apetīte modernizēt savus elektronikas projektēšanas procesus. Sarežģītā tirgū ir izšķiroša nozīme komandas efektivitātes palielināšanā,” sacīja Ratners.

Pievēršoties mainīgajām problēmām, ar kurām saskaras aparatūras komandas, Kails Dumonts, AllSpice.io līdzdibinātājs un tehniskais vadītājs, uzsvēra mūsdienu aparatūras prasību sarežģītību un arvien sarūkošos piegādes termiņus. Viņš norādīja, ka, piemēram, automašīnai pirms 20 gadiem ir bijis apmēram ducis PCB uz simtiem.

Ratners paskaidroja, ka šie izaicinājumi arvien vairāk parādās uzņēmumu inženieru līderu vidū. Aparatūras izstrādes termiņi pēdējo desmit gadu laikā ir krasi saīsināti no gadiem līdz mēnešiem, un tas prasa, lai aparatūras un elektroinženieru komandas kļūtu ievērojami efektīvākas.

“Mēs redzam, ka šīs problēmas rada uzņēmumu inženieru vadītāji, kas vēršas pie mums,” piebilda Ratners. “Pēdējā desmitgadē aparatūras izstrādes termiņi ir saspiesti no gadiem līdz mēnešiem, kas nozīmē, ka aparatūras un elektroinženieru komandām ir jābūt 10 reizes efektīvākām, taču to rīki lielākoties ir palikuši tādi paši.”

AllSpice.io mērķis ir kalpot kā centralizēta platforma aparatūras komandām, līdzīgi tam, ko GitHub, GitLab un Bitbucket ir darījuši programmatūras komandām. Platformu galvenokārt izmanto aparatūras inženieri, PCB dizaineri un elektroinženieri, kā arī citas paralēlas komandas un trešās puses, tostarp programmaparatūras inženieri, programmatūras inženieri, līgumražotāji un iepirkumu nodaļas.

AllSpice.io Git aparatūras sadarbības platformai, ko elektronikas projektēšanā izmanto elektroinženieri, aparatūras inženieri un PCB dizaineri.