Netflix: viss, kas jums jāzina — atjaunināts 2024. gada janvārī

Netflix patiešām ir pirmais straumēšanas pakalpojums, kas pastāvēja. Tas ir straumējis filmas un TV pārraides kopš aptuveni 2007. gada. Lai gan pakalpojums ir pieejams kopš 1997. gada, kad tas klientiem pa pastu izsūtīja DVD, lai viņi varētu skatīties filmas un TV pārraides, un viņi tos varēja atgriezt, kad vien vēlējās.

Tagad Netflix ir viens no lielākajiem straumēšanas pakalpojumiem, un tas ir pieejams praktiski visur pasaulē. Tas lepojas ar vairāk nekā 200 miljoniem maksas abonentu visā pasaulē, un tas pat joprojām piedāvā DVD. Lai gan šobrīd tā ir diezgan maza viņu biznesa daļa.

2010. gadu sākumā Netflix pārgāja no uzņēmuma, kas licencēja saturu no studijām, uz uzņēmumu, kas veidoja savu saturu. Tagad tas joprojām veic satura licencēšanu, taču lielākā daļa tā jaunā satura ir oriģināls saturs, kas īpaši izstrādāts pakalpojumam Netflix.

Bez turpmākas runas, šeit ir viss, kas jums jāzina par Netflix.

Kas ir Netflix?

Netflix ir straumēšanas pakalpojums (un ražošanas uzņēmums), kas tika uzsākts 1997. gada 29. augustā. Sākotnēji tas piedāvāja filmas un TV pārraides DVD diskos, ko varēja nosūtīt pa pastu tā abonentiem. Par ikmēneša maksu jūs varat saņemt līdz pat 3 DVD vienlaikus. Saglabājiet tos tik ilgi, cik vēlaties, un, tiklīdz jūs tos atgriezīsit, Netflix nosūtīs jaunu nosaukumu no jūsu rindas, ko jūs izvēlējāties.

2000. gadā, kad Blockbuster faktiski gāja labi, tas atteicās no iespējas iegādāties Netflix. Protams, Netflix ir pieejams šodien, bet Blockbuster nav. Nu vismaz ne sākotnējā formā. Joprojām ir palikusi viena Blockbuster vieta Bendā, Oregonas štatā. Ņemot vērā, ka Blockbuster būtu varējis nopirkt Netflix par 50 miljoniem USD, tā būtu bijusi zagšana. Tā kā Netflix šobrīd tirgus ierobežojums ir 82 miljardi USD (un tas ir pēc tam, kad tā akciju cena 2022. gadā tika samazināta par vairāk nekā pusi, daļēji tādēļ, ka pirmo reizi desmit gadu laikā tika zaudēti abonenti un viss akciju tirgus ieiet lāču tirgū). .

Netflix tagad ir straumēšanas pakalpojums, kas piedāvā miljoniem stundu satura, ko varat straumēt. Tas joprojām piedāvā DVD, kurus var nosūtīt pa pastu. Lai gan tagad tā ir diezgan maza daļa no viņu biznesa. Un, iespējams, to izmanto tikai tie, kas atrodas ASV un citās valstīs, kur platjoslas internets joprojām ir diezgan lēns un nav piemērots straumēšanai.

Tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem straumēšanas pakalpojumiem pasaulē, lai gan Disney+ un HBO MAX neatpaliek no tā.

Cik tas maksā?

Netflix tagad ir trīs plāni. Tas tiešām ir divi plus ar reklāmām atbalstīts plāns. Bet tās ir trīs dažādas cenas. Netflix pagājušajā gadā debitēja ar reklāmu atbalstīto plānu, kas tagad ir lētākais. Šeit ir visu plānu cenas.

 • Standarta ar reklāmām – 6,99 USD mēnesī
 • Standarta – 15,49 USD mēnesī
 • Premium – 22,99 USD mēnesī

Standarta un standarta ar reklāmām plāni būtībā ir vienādi; tiešām, vienīgā atšķirība ir reklāmās. Abi nodrošina līdz pat 1080p izšķirtspēju, un plāns, kas nav reklāmu plāns, nodrošina iespēju lejupielādēt saturu, lai skatītos bezsaistē līdz pat divām ierīcēm.

Tad ir Premium plāns. Šis vienlaikus tiek rādīts līdz četriem ekrāniem, un to var lejupielādēt līdz pat četrām dažādām ierīcēm. Tā atbalsta arī straumēšanu 4K HDR izšķirtspējā.

Netflix ir arī ierobežojis paroļu koplietošanu, tāpēc standarta un Premium plānā varat savam plānam pievienot papildu dalībnieku par USD 7,99 mēnesī. Tas nav pieejams plānam Standarta ar reklāmām, jo ​​faktiski ir lētāk iegūt savu plānu par 6,99 ASV dolāriem, salīdzinot ar papildu dalībnieka apmaksu.

Kā es varu to iegūt bez maksas?

T-Mobile saviem klientiem piedāvā Netflix bez maksas. T-Mobile nevēlas teikt “bezmaksas”, tā vietā sakiet “iekļauts”. Bet šeit ir daži brīdinājumi.

Tas ir pieejams jaunajos Go5G Next un Go5G Plus plānos (tomēr tas joprojām ir pieejams dažos Magenta plānos). Jūs varat saņemt “Netflix on Us” ar jebkuru plānu, kura cena sākas no USD 90 mēnesī par vienu līniju.

Ekrānuzņēmums 2023. 11.08. plkst. 9.11.34

Essentials plānā un sākuma līmeņa Go5G plānā nav iekļauts Netflix, jo tie ir ievērojami lētāki.

Paroles koplietošana

Tā kā Netflix cenas turpina pieaugt, daudzi cilvēki izmanto paroļu koplietošanu un koplieto savu kontu ar vairākiem cilvēkiem, kā arī sadala cenu. Tātad, ja jums ir Premium plāns un dalāties ar četriem cilvēkiem, tas samazinās līdz aptuveni 5 USD mēnesī. Kas nav slikti. Netflix zina, ka tā ir problēma, un strādā pie paroles koplietošanas apkarošanas.

2022. gada beigās tas plāno sākt iekasēt maksu no tiem, kas koplieto Netflix paroles, vai likt viņiem izveidot savus plānus. Netflix tagad ļauj pievienot papildu ģimenes locekli par USD 7,99 mēnesī standarta un Premium plānos. Plānā Standarta ar reklāmām tas nav atļauts, un tas ir loģiski. Tā kā standarta ar reklāmām cena ir USD 6,99 mēnesī un papildu ģimenes loceklis — USD 7,99 mēnesī.

Reklāmas ir šeit

Netflix beidzot ir pievienojis reklāmas. Pēc daudziem, daudziem gadiem, kad nebija nekādu reklāmu. Tagad ir ar reklāmām atbalstīts līmenis, kas jums izmaksās 6,99 USD mēnesī. Tā ir diezgan pieņemama cena, taču šeit ir daži brīdinājumi. Ne visas lietas, kas ir pieejamas pakalpojumā Netflix, ir pieejamas šajā plānā. Netflix saka: “ir pieejamas visas filmas un TV šovi, izņemot dažas”. Bet iemesls tam ir satura licencēšanas veids. Studios var licencēt saturu bez reklāmām un atsevišķi kā ar reklāmām atbalstītu. Un lielākā daļa Netflix licencētā satura bija paredzēta straumēšanai bez reklāmām. Kopš tā laika viņi ir strādājuši, lai atkārtoti apspriestu un mainītu šos licencēšanas darījumus, tāpēc lielākā daļa satura šajā plānā tagad ir pieejama.

Reklāmas tiks rādītas pirms un pēc katras pārraides vai filmas. Tie nav tik slikti, it īpaši salīdzinājumā ar dažiem citiem pakalpojumiem. Netflix arī ļaus jums lejupielādēt nosaukumus divās atbalstītās ierīcēs vienlaikus, un jūs varat skatīties Full HD vai 1080p. Visbeidzot, šis sub-HD līmenis ir pazudis no Netflix.

Kur ir pieejams Netflix?

Tas ir pieejams praktiski visur. Netflix pašlaik nav oficiāla valstu saraksta, taču teikts, ka tas ir pieejams vairāk nekā 190 valstīs. Un atzīmē, ka tas nav pieejams Ķīnā, Krimā, Ziemeļkorejā, Krievijā un Sīrijā. Būtībā parastās valstis, kurās amerikāņu uzņēmumi nav pieejami.

Filmu un TV šovu katalogs atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Tādējādi Kanādā, iespējams, redzēsit vairāk nosaukumu, kas nav pieejami ASV. Daļēji tas ir saistīts ar faktu, ka dažādām studijām dažādās valstīs pieder tiesības uz dažādiem nosaukumiem. Tātad Netflix var būt tiesības uz nosaukumu Apvienotajā Karalistē, bet ne Meksikā. Šeit tiek izmantots VPN. Daudzi izmantos VPN, lai atrastos citā valstī un skatītos Netflix no šīs valsts.

Vai Netflix piedāvā spēles?

Netflix faktiski piedāvā dažas spēles. 2021. gada beigās Netflix paziņoja, ka Android un iOS lietotnē Netflix ir izlaidusi piecas spēles. Tie ietver:

 • Svešas lietas: 1984. gads (BonusXP)
 • Svešās lietas 3: spēle (BonusXP)
 • Šaušanas stīpas (Frosty Pop)
 • Kāršu sprādziens (Amuzo un Rogue spēles)
 • Teeter Up (Frosty Pop)

Netflix plāno izveidot vairāk spēļu, pamatojoties uz viņiem piederošo intelektuālo īpašumu. Tāpat kā ar Stranger Things, kas ir ļoti populārs uzņēmuma nosaukums. Šeit varat uzzināt vairāk par Netflix spēlēm.

Kādu saturu piedāvā Netflix?

Netflix ir tik daudz filmu un TV šovu, ko varat skatīties. Neatkarīgi no tā, vai tie ir licencēti citās studijās vai ir Netflix oriģināli.

Katru mēnesi mēs atjauninām rakstu “Kas šomēnes tiks pieejams pakalpojumā Netflix”, iekļaujot visus jaunos nosaukumus uz Netflix, lai jūs varētu redzēt, kas ir ceļā. Parasti katru mēnesi tiek izdoti apmēram 100 nosaukumi. Tāpēc vienmēr ir pieejams jauns nosaukumi, ko varat skatīties.

Daži no lielākajiem Netflix nosaukumiem ietver Pārdodu saulrietu, tīģeru karali, svešas lietas, kāršu namiņu, un Bridžertons.

Netflix atinstalējiet AM AH 1

Kādās platformās tas ir pieejams?

Šobrīd Netflix ir pieejams gandrīz visās platformās. Tas ietver:

 • Android
 • Android TV
 • Google TV
 • Apple TV
 • iOS
 • iPad
 • Tīmekļa pārlūkprogrammas: Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge, Firefox
 • PlayStation 4
 • PlayStation 5
 • Xbox One S
 • Xbox One X
 • Xbox S sērija
 • Xbox X sērija
 • VIZIO viedie televizori
 • LG viedie televizori
 • Samsung viedie televizori

Lai nosauktu tikai dažus. Vienīgais patiešām būtisks brīdinājums ir projektori, kuriem ir Android TV. Netflix sertificē ierīces tādā veidā, ka lielākajai daļai projektoru nav iespējams instalēt Netflix, ja tie izmanto Android TV. Būtībā produktam ir jāpārdod miljons vienību, pirms tas to sertificēs. Un lielākā daļa projektoru netiek pārdoti ne tuvu tam.

Vai es joprojām varu iznomāt fiziskos DVD diskus?

Nē.

2023. gada septembrī Netflix pārtrauca savu DVD pakalpojumu. Jau 2023. gada aprīlī tika paziņots, ka šis pakalpojums tiks pārtraukts. Netflix izpilddirektors Rīds Heistings paziņoja, ka “mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt vislabāko pakalpojumu saviem biedriem, taču, tā kā DVD bizness turpina sarukt, tas kļūs arvien grūtāks.”

Tā kā lielākajai daļai cilvēku vairs nav DVD atskaņotāja, tas ir loģiski. Tā vietā daudzi straumēs, jo varat skatīties filmas uzreiz, nevis gaidīt, kad Netflix jums tās nosūtīs pa pastu.

Vai man vajadzētu reģistrēties Netflix?

Tātad, šeit ir miljons dolāru jautājums, vai jums vajadzētu reģistrēties? Mūsdienās tas kļūst arvien grūtāks un grūtāks jautājums. Tā kā Netflix turpina paaugstināt cenas. Un vairāk tērēt saturam — saturam, ko daudzi cilvēki neskatās. Vienlaikus pēc sezonas vai divām atceļot daudzas viņu populārākās izrādes.

Mūsuprāt, jums ir jāreģistrējas un jāpārbauda pakalpojums. Skatiet, vai tas jums ir piemērots. Salīdzinot ar citiem pakalpojumiem, ir pieejams daudz satura, izņemot varbūt HBO MAX. Tāpēc izmēģiniet to un pārbaudiet, vai jums tas patīk. Tas ir straumēšanas pakalpojumu skaistums, jo varat to izmēģināt un diezgan vienkārši atcelt. Patiesībā šeit ir apmācība par to, kā atcelt Netflix.